Picie bez umiaru....

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Paśnik

Picie bez umiaru....

Post autor: Paśnik »

Cześć! Byłem głupi, gdy przed ostatnią imprezą postanowiłem pobić swój rekord w ilości wypitego alkoholu. Następnego dnia ledwo żyłem, okropnie się zatrułem. Mój organizm potrzebował jak najszybszej pomocy, więc za poradą kolegi zgłosiłem się do ośrodka Forest na detoksykację organizmu z alkoholu. Po powrocie czuję się, jakbym odżył na nowo! Już nie mam zamiaru pobijać tego rekordu, ten jeden raz zdecydowanie wystarczył.
Awatar użytkownika
kubaszewczyk
Posty: 63
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:14

Re: Picie bez umiaru....

Post autor: kubaszewczyk »

Takie ośrodki są dla osób, które są patologiczne. Nie potrafią się normalnie bawić i piją alkohol w nieprzebranych ilościach. Nie powinno im się pomagać wręcz przeciwnie. Takie osoby powinny otrzymywać kary finansowe i być obciążone kosztami ewentualnego leczenia. Bez względu na sposobność danego problemy taki powinien być regulamin. Wtedy może ktoś by się nauczył jak kultualnie i w ograniczonych ilościach spożywać alkohol !
Kubuś

Re: Picie bez umiaru....

Post autor: Kubuś »

Wiele osób jest przekonanych, że detoks alkoholowy przeznaczony jest wyłącznie dla osób uzależnionych. Czytałam na https://odtruwaniewarszawa.pl/odtrucie- ... bki-mlawa/, że jest to zabieg, z którego mogą skorzystać osoby, którym jednorazowo zdarzyło się przesadzić z alkoholem. Odtruwanie alkoholowe polega na podaniu dwóch kroplówek – jedna zawiera glukozę, której celem jest wzmocnienie organizmu, a druga sól fizjologiczną, dzięki której organizm oczyszczany jest z toksyn oraz resztek alkoholu. Obie kroplówki są podawane przez lekarzy, którzy monitorują stan pacjenta.
łukasz34

Re: Picie bez umiaru....

Post autor: łukasz34 »

Temat odtrucia staje się coraz bardziej popularny. Szczerze powiedziawszy, jeszcze do niedawna sam nie wiedziałem na czym dokładnie polega zabieg. Jednak mój kolega gdy też przesadził na imprezie z alkoholem, zapisał się na detoks alkoholowy w Szczecinie. Zabieg ten odbył się u niego w domu, gdyś istnieje taka możliwość. Podane kroplówki postawiły go na nogi. Faktycznie z odtrucia mogą skorzystać zarówno Ci, którym raz zdarzyło się przesadzić z używką, ale też osoby pijące nałogowo.
ODPOWIEDZ