Pielęgnacja stóp

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Faustyn
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 11:59

Pielęgnacja stóp

Post autor: Faustyn »

Panowie, ale tak bez ściemy, sami powiedzcie, czy zdarza się Wam korzystać z zabiegów kosmetycznych u profesjonalistki? Mnie jakiś czas temu moja partnerka zaciągnęła do podologa, ale fakt jest taki, że moje stopy faktycznie potrzebowały pielęgnacji ;) Specjalistka poleciła mi krem do stóp z mocznikiem smaruję regularnie i faktycznie, efekt jest super.
furora

Re: Pielęgnacja stóp

Post autor: furora »

Palce młotkowate, ostrogi piętowe i zapalenie powięzi podeszwowej to inne częste problemy ze stopami. Jeśli odczuwasz ból lub dyskomfort, koniecznie odwiedź podiatrę i poddaj się badaniu. sklep podologiczny oferuje również szereg produktów pomagających w tych kwestiach, takich jak wkładki ortopedyczne i specjalne buty. Dbanie o stopy może znacznie przyczynić się do ich zdrowia.
ODPOWIEDZ