poranna filiżanka kawy

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Ursyn1994
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2020, 9:50

poranna filiżanka kawy

Post autor: Ursyn1994 »

Czy wiecie, że wystarczy pić codziennie po śniadaniu jedną filiżankę aromatycznej kawy, by dobrze nastroić się na cały dzień i mieć mnóstwo energii? Aby tak było należy wybierać świeżo palone ziarna kawy, które po przygotowaniu kawy zaskakują smakiem i orzeźwiającym aromatem! Polecam do tego kawy ze światowych plantacji, dostępne np. w sklepie https://upcafe.pl/swiezo-palone-kawy-swiata/
Awatar użytkownika
optimistic
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2020, 17:05

Re: poranna filiżanka kawy

Post autor: optimistic »

Mnie kawa nie pobudza, lubię pić kawę, ale energii wcale nie mam po niej więcej. Jak potrzebuję pobudzenia to tylko tiger wchodzi w grę. A w ekstremalnych sytuacjach wchodzi tiger max ;)
Awatar użytkownika
kasandra3
Posty: 73
Rejestracja: 07 cze 2019, 9:43

Re: poranna filiżanka kawy

Post autor: kasandra3 »

Kawa to napój bogów! coś cudownego :D jak lubicie to bardzo polecam przejrzeć sobie ranking kaw przed zakupem bo naprawdę jakość ziaren ma ogromne znaczenie :)
Awatar użytkownika
Muminek
Posty: 256
Rejestracja: 15 mar 2019, 23:27

Re: poranna filiżanka kawy

Post autor: Muminek »

Ja nie wyobrazam rozpoczecia dnia bez kubka swiezo parzonej kawy. To rytual bez ktorego nie moge efektywnie pracowac :D Bardzo pomaga mi w nim moj zasluzony eskpres do kawy - ostatnio jednak wyladowal w serwisie https://ekspresowy-serwis.pl/ ale udalo sie blyskawicznie zaradzic usterce a takze wyczyscic sprzet. Ekspres dziala teraz jak nowy , choc mam go pare lat :D
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:46

Re: poranna filiżanka kawy

Post autor: magdap »

Filiżanka aromatycznej kawy na cały dzień intensywnej pracy to za mało :D Aczkolwiek zgadzam się, że kilka łyków dobrej jakości kawy, potrafi postawić na nogi i zmobilizować do działania. Pozostając w temacie kawy, próbowaliście może kawy bezkofeinowej? ;)
Awatar użytkownika
sarah
Posty: 112
Rejestracja: 07 lut 2020, 20:13

Re: poranna filiżanka kawy

Post autor: sarah »

dobra kawa to przede wszystkim z dobrego ekpresu, na przykład BREVILLE Prima Latte. Coś wspaniałego. Można parzyć kawkę dla każdego według upodobania i pić bez końca. Cichy, łatwy w obsłudze, ekonomiczny..
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: poranna filiżanka kawy

Post autor: Iwona »

Moim zdaniem najlepiej smakuje taka poranna kawa przygotowana w ekspresie do kawy. Dlatego też jeśli jeszcze nie macie takiego sprzętu, to warto się zastanowić nad jego zakupem. Na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/blog/rank ... w-do-kawy/ znajdziecie ranking ekspresów do kawy, który może Wam pomóc w wyborze ;)
ODPOWIEDZ