Proktolog z Warszawy

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Booghdan
Posty: 55
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:16

Proktolog z Warszawy

Post autor: Booghdan »

Proktolog z Warszawy -kogo polecacie? Znacie jakiegoś dobrego specjalistę?
Awatar użytkownika
Patrycja
Posty: 38
Rejestracja: 27 kwie 2019, 13:54

Re: Proktolog z Warszawy

Post autor: Patrycja »

Mąż chodził do Wilmedu prywatnie, do doktora Ciszewskiego. Miał problemy z kłykcinami kończystymi. Zabieg ich odmrażania był konieczny, bo były już na tyle duże. Pan doktor jest dobrym proktologiem, z doświadczeniem. Mąż bardzo sobie go chwalił.
Awatar użytkownika
Zemina
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 20:54

Re: Proktolog z Warszawy

Post autor: Zemina »

Moja ciocia leczyła się w Szpitalu św. Elżbiety na oddziale proktologicznym .Bardzo sobie chwali opiekę i cały zespół lekarzy. Ciocia miała wycinany kawałek jelita, była to dosyć poważna operacja ale zespół doc.Kołodziejczak za wszystkim świetnie sobie poradził.
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Proktolog z Warszawy

Post autor: maciek8079 »

A to mnie z kolei skierowano do gastroenterologa i nie wiem, czy wybrać pomoc tego specjalisty, czy jednak udać się do proktologa. Problem mam głównie z jelitami, ale ten problem będzie związany z układem pokarmowym. Na wizytę umówię się chyba z pomocą https://lekarzebezkolejki.pl//specjaliz ... oenterolog Fajna strona.

campingi w europie
Zięba

Re: Proktolog z Warszawy

Post autor: Zięba »

Moja mama ma problemy z jelitami, ale nigdy nie była u proktologa. Zawsze chodziła do gastroenterologa. Niestety, takie przypadłości mogą mieć konsekwencje w postaci stomii. Mama cały czas żyje w strachu, czy jej to nie czeka. Ostatnio chciała nawet, żebym jej w internecie poszukała informacji na ten temat. Trafiłyśmy na tę stronę https://www.stomia.pl/pl/przed-zabiegiem Cóż, optymistyczna wizja to nie jest, ale skoro inni jakoś z tym żyją, to widać można.
ODPOWIEDZ