Ulubione perfumy

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Mieszko-69
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2021, 18:12

Ulubione perfumy

Post autor: Mieszko-69 »

Witam serdecznie. Czy wy też jesteście zdania, że każdy dbający o siebie mężczyzna powinien używać perfum? Macie swoje ulubione zapachy? Jeśli chodzi o perfumy męskie, to wybór jest równie duży, jak w przypadku produktów dla pań, zauważyliście to? Jest w czym wybierać. Wolicie markowe zapachy czy jednak nie jest to dla was tak istotne?
Mięciu

Re: Ulubione perfumy

Post autor: Mięciu »

Oczywiście. Chyba każdy mężczyzna chce pachnieć jak najlepiej. Dobrze dobrany zapach może zapewnić lepsze powodzenie u kobiet, uznanie wśród mężczyzn podczas spotkania biznesowego lub po prostu zagwarantować większą pewność siebie. Jeśli stoisz przed wyborem zapachu, które zrobi dobre wrażenie na ważnym spotkaniu to mogę Ci zaproponować Swiss Arabian Shaghaf Oud EDP https://www.zapach-orientu.pl/swiss-ara ... 3.html/s=4 Ładny bardzo intrygujący i głęboki zapach. Myślę, że Ci się spodoba.
madzik956

Re: Ulubione perfumy

Post autor: madzik956 »

NIe wyobrażam sobie życia bez perfum. Uwielbiam ładnie pachnieć i nie wychodze z domu bez użycia perfum. Dla mnie jest to ważniejsze niż makijaż :) Gdzie kupujecie swoje perfumy? Jakie są wasze ulubione? Ja zazwyczaj wybieram dwa zapachy, których używam od lat. Jakoś nic nowego mnie tak nie zachwyca. Często poluję na wyprzedaże perfum w Fabryce Zapachów. To chyba najlepszy sklep internetowy z zamiennikami perfum na rynku. Mają ogromny wybór i świetne ceny. Znacie ten sklep? Mają perfumy dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
Majka

Re: Ulubione perfumy

Post autor: Majka »

Mieszko-69 pisze: ↑10 sie 2021, 12:04 Witam serdecznie. Czy wy też jesteście zdania, że każdy dbający o siebie mężczyzna powinien używać perfum? Macie swoje ulubione zapachy? Jeśli chodzi o perfumy męskie, to wybór jest równie duży, jak w przypadku produktów dla pań, zauważyliście to? Jest w czym wybierać. Wolicie markowe zapachy czy jednak nie jest to dla was tak istotne?
Ładnie pachnący mezczyzna to podstawa :) ja wlasnie szukam czegos fajnego dla mojego faceta, chcialabym mu kupic jakies eleganckie perfumy, z wyzszej polki, ale boje sie troche, ze nie trafie z zapachem
Awatar użytkownika
majkelina
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:02

Re: Ulubione perfumy

Post autor: majkelina »

Majka pisze: ↑12 paź 2021, 12:29
Mieszko-69 pisze: ↑10 sie 2021, 12:04 Witam serdecznie. Czy wy też jesteście zdania, że każdy dbający o siebie mężczyzna powinien używać perfum? Macie swoje ulubione zapachy? Jeśli chodzi o perfumy męskie, to wybór jest równie duży, jak w przypadku produktów dla pań, zauważyliście to? Jest w czym wybierać. Wolicie markowe zapachy czy jednak nie jest to dla was tak istotne?
Ładnie pachnący mezczyzna to podstawa :) ja wlasnie szukam czegos fajnego dla mojego faceta, chcialabym mu kupic jakies eleganckie perfumy, z wyzszej polki, ale boje sie troche, ze nie trafie z zapachem
Jesli boisz sie, ze mozesz nie trafic z zapachem, to moze karta podarunkowa bylaby dobrą opcją? ;)

hotel landrynka opinie
Majka

Re: Ulubione perfumy

Post autor: Majka »

majkelina pisze: ↑14 paź 2021, 13:30
Majka pisze: ↑12 paź 2021, 12:29
Mieszko-69 pisze: ↑10 sie 2021, 12:04 Witam serdecznie. Czy wy też jesteście zdania, że każdy dbający o siebie mężczyzna powinien używać perfum? Macie swoje ulubione zapachy? Jeśli chodzi o perfumy męskie, to wybór jest równie duży, jak w przypadku produktów dla pań, zauważyliście to? Jest w czym wybierać. Wolicie markowe zapachy czy jednak nie jest to dla was tak istotne?
Ładnie pachnący mezczyzna to podstawa :) ja wlasnie szukam czegos fajnego dla mojego faceta, chcialabym mu kupic jakies eleganckie perfumy, z wyzszej polki, ale boje sie troche, ze nie trafie z zapachem
Jesli boisz sie, ze mozesz nie trafic z zapachem, to moze karta podarunkowa bylaby dobrą opcją? ;)
A wiesz, ze o tym w ogole nie pomyslalam? :D fajny pomysl w sumie, tylko czy we wszystkch drogeriach jest opcja kupna takiej karty podarunkowej?
Awatar użytkownika
majkelina
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:02

Re: Ulubione perfumy

Post autor: majkelina »

Majka pisze: ↑17 paź 2021, 14:11
majkelina pisze: ↑14 paź 2021, 13:30
Majka pisze: ↑12 paź 2021, 12:29

Ładnie pachnący mezczyzna to podstawa :) ja wlasnie szukam czegos fajnego dla mojego faceta, chcialabym mu kupic jakies eleganckie perfumy, z wyzszej polki, ale boje sie troche, ze nie trafie z zapachem
Jesli boisz sie, ze mozesz nie trafic z zapachem, to moze karta podarunkowa bylaby dobrą opcją? ;)
A wiesz, ze o tym w ogole nie pomyslalam? :D fajny pomysl w sumie, tylko czy we wszystkch drogeriach jest opcja kupna takiej karty podarunkowej?
Nie wiem czy we wszystkich, ale w Notino na pewno jest taka opcja bo niedawno zamawiałam dla mamy :)
ODPOWIEDZ