Zmienne nastroje na okrągło – co robić?

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Paweł_Gaweł
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2019, 13:24

Zmienne nastroje na okrągło – co robić?

Post autor: Paweł_Gaweł »

Od miesięcy zmagam się z nieustanną zmianą nastroju. Raz jestem bardzo wesoły, a raz strasznie smutny. Jeden drobiazg potrafi mnie wyprowadzić z równowagi. Zdarza się, że krzyczę i nie potrafię się pohamować. Co z tym zrobić?
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:48

Re: Zmienne nastroje na okrągło – co robić?

Post autor: Misiek »

Zamiast szukać porady na forum to radzę udać się do psychoterapeuty. Wyraźnie nie radzisz sobie z emocjami i tylko specjalista może Ci pomóc.
Awatar użytkownika
Paweł_Gaweł
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2019, 13:24

Re: Zmienne nastroje na okrągło – co robić?

Post autor: Paweł_Gaweł »

A polecasz jakiegoś psychoterapeutę? Wolałbym udać się do kogoś sprawdzonego…
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:48

Re: Zmienne nastroje na okrągło – co robić?

Post autor: Misiek »

Polecam poradnię Salomon(http://www.poradniasalomon.com.pl/). Tam znajdziesz wielu specjalistów.
Awatar użytkownika
skorpion
Posty: 107
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:14

Re: Zmienne nastroje na okrągło – co robić?

Post autor: skorpion »

Słuchaj moze zmiany w zachowaniu powodują hormony co? Zbadaj sobie tarczycę pod kątem hashimoto. Ja na https://ktomalek.pl/blog/hashimoto-prze ... enie/w-130 czytałam o tym. Moja koleżanka przez hormony i ich nieregularność miała wahania nastrojów tak, że nie dało się z nią wytrzymać. Teraz już jest lepiej bo bierze leki.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 23
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:19

Re: Zmienne nastroje na okrągło – co robić?

Post autor: katpat »

może przyda się odpowiednia motywacja - polecam bloga i np. artykuł modele motywacji
ODPOWIEDZ