Impreza w domu

Gdzie najlepiej imprezować w mieście? Dokąd wyjść wieczorem? Jak zorganizować przyjęcie plenerowe? Od czego zacząć planowanie imprezy integracyjnej? Dzielimy się patentami i radami.
Awatar użytkownika
ryszard
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2023, 15:34

Impreza w domu

Post autor: ryszard »

Zdecydowaliśmy z żoną, że zorganizujemy dość dużą imprezę w naszym domu. Przyznaję, że długo biliśmy się z myślami, czy ogarniemy, czy uda się wszystko załatwić, ale niestety przerosły nas koszty organizacji takiej imprezy w lokalu. I tak musimy kupić nowe sztućce, żonie podobają się złote sztucce https://gerlach.pl/sztucce i chyba takie kupimy. :-)
Franko 66

Re: Impreza w domu

Post autor: Franko 66 »

Witajcie, Lato nadchodzi, a ja planuję przyjęcie na tarasie z pysznymi sorbetami. Szukam teraz idealnego syropu do sorbetów https://sklepicecup.pl/syrop-do-granity/ który doda im świeżości i smaku. Macie jakieś ulubione syropy do sorbetów na tę porę roku? Podzielcie się swoimi rekomendacjami, proszę!
Tomek28

Re: Impreza w domu

Post autor: Tomek28 »

Hej wszystkim miłośnikom słodkości i imprez! Dziś chcę się z wami podzielić pomysłem na dodatek, który sprawi, że Wasza impreza będzie jeszcze bardziej smakowita i przyjemna - kubki do lodów! Kubki do lodów to nie tylko praktyczne naczynia do podawania lodów https://icecup.pl/oferta/kubki-do-lodow, ale także świetny sposób na zabawę i indywidualizację podczas imprezy.
Tabaka

Re: Impreza w domu

Post autor: Tabaka »

W niektórych regionach Polski praktykuje się wróżenie z figur woskowych. Wosk jest topiony i wylewany do zimnej wody, tworząc różnorodne figury. Każda figura ma swoje znaczenie, które można sprawdzić na https://naskrajnej.pl/2023/09/25/najcie ... -w-polsce/ ponieważ ten zwyczaj jest podobny do lania wosku, ale pozwala na bardziej złożone interpretacje.
ODPOWIEDZ