Hosting

Podziel się ciekawymi stronami www, blogami, sklepami online, które znasz i lubisz, napisz dlaczego powinniśmy tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:03

Hosting

Post autor: abstynent »

Czy ktoś z Was może w ostatnim czasie zamawiał jakiś hosting? Mnie interesuje najbardziej najtańszy hosting dedykowany, bo chcę przetestować kilka rozwiązań. Znajomi wskazywali wiele ofert, ale najwięcej osób wskazywało, iż najlepsza oferta jest na https://www.sprintdatacenter.pl/najtans ... dedykowane.
Awatar użytkownika
blandyna
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 18:00

Re: Hosting

Post autor: blandyna »

zerknij sobie na oferte nazwa.pl ja korzystam i jestem mega zadowolona, programy partnerskie maja bardzo fajne

wzgórze św bronisławy
Awatar użytkownika
Piracik
Posty: 150
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:14

Re: Hosting

Post autor: Piracik »

blandyna pisze: ↑30 lip 2019, 22:18 zerknij sobie na oferte nazwa.pl ja korzystam i jestem mega zadowolona, programy partnerskie maja bardzo fajne
no to prawda, tez od lat nie narzekam, bo nie ma doslownie na co. obsluga tez dziala fenomenalnie :)
Awatar użytkownika
pasztet
Posty: 24
Rejestracja: 05 sie 2019, 10:39

Re: Hosting

Post autor: pasztet »

blandyna pisze: ↑30 lip 2019, 22:18 zerknij sobie na oferte nazwa.pl ja korzystam i jestem mega zadowolona, programy partnerskie maja bardzo fajne
a ile osob udalo ci sie wciagnac i co zyskalas? ja na nazwie mam tylko domene ale mysle tez o hostingu bo pasuje mi jakosc jaka oferuja

granat ekstrakt
Awatar użytkownika
pasztet
Posty: 24
Rejestracja: 05 sie 2019, 10:39

Re: Hosting

Post autor: pasztet »

blandyna pisze: ↑30 lip 2019, 22:18 zerknij sobie na oferte nazwa.pl ja korzystam i jestem mega zadowolona, programy partnerskie maja bardzo fajne
dokladnie !! nazwa jest najlepsza.. wiele lat na rynku, dobre serwery i pomocna infolinia

sony xperia l orange
ODPOWIEDZ