Jak otworzyć sklep internetowy

Podziel się ciekawymi stronami www, blogami, sklepami online, które znasz i lubisz, napisz dlaczego powinniśmy tam zajrzeć.
olaradn

Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: olaradn »

Dzień dobry. Od dłuższego czasu myślę nad handlowaniem w necie i poszukuję info o tym, jak ruszyć, ale też jak otworzyć sklep internetowy. Wymyśliłam dotąd pewien projekt na biznes, chyba w porządku, ale nadal się zastanawiam. Sądzicie, że warto się zdecydować? Jestem pełna wdzięczności za odpowiedzi, bo to początek jak zaczynam ogarniać cały plan, a tę stronę pokazali mi koledzy. Szperałam w necie i komentarze są bardzo dobre, ale wolę się w dalszym ciągu więcej dowiedzieć, bo jednak otworzenie swojego sklepu internetowego to ogromny krok. Ktoś z Was używa i może trochę powiedzieć? Dziękuję za komentarze.
widelkiuu

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: widelkiuu »

Przed otwarciem sklepu, warto również pomyśleć o kosztach zwrotów, jeśli są one nieduże https://faktypilskie.pl/pl/12_biznes/26 ... ujacy.html to warto rozważyć ich pokrycie na rzecz kupujących. To element, który bardzo przyciąga sprzedaż, dzięki temu zyskamy sporo nowych klientów, którzy często wracają do sklepu w którym raz coś kupili.
alewieje

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: alewieje »

Rozwiązanie takie jak https://innoship.com/pl/ , pomoże nam również zautomatyzować wiele procesów. Jednym z nich jest bez wątpienia drukowanie etykiet, które przyda się w przypadku większej ilości przesyłek. Etykiety będą drukować się automatycznie, co zdecydowanie usprawni wiele procesów logistycznych.
Wątły

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: Wątły »

Sklepy e-commerce, które zdecydują się na rozliczanie VAT, muszą dokładnie śledzić swoje transakcje, aby prawidłowo obliczyć należny podatek. To obejmuje zarówno sprzedaż krajową, jak i międzynarodową. Szczegółowe informacje o zarządzaniu VAT w e-commerce znajdują się na https://www.info-migrator.pl/czy-sklep- ... iczac-vat/ i dokładność w tych kwestiach jest kluczowa dla uniknięcia problemów z urzędem skarbowym.
widlaki

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: widlaki »

Przed otwarciem sklepu www, oczywiście w zależności od naszej skali działania, warto spojrzeć na https://nowemedium.pl/lifestyle/porady/ ... troniczny/ takie zagadnienia jak logistyka wysyłek. Ważnym aspektem są też zwroty, klienci są do nich bardzo mocno przyzwyczajeni, często kupują kilka towarów, zostawiają jeden - najlepszy dla siebie, a resztę po prostu zwracają. Generuje to czasem sporo problemów i wyzwań.
wojownik

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: wojownik »

Najważniejsze w tworzeniu sklepu internetowego jest sprawienie że klienci będą zadowoleni https://sucha24.pl/artykul/skroc-proces-zwieksz/1082770 . Dlatego warto przygotować się do tego procesu, to dość złożony proces, zadowolenie klientów może dotyczyć właściwie każdego aspektu działania, zarówno samej oferty, procesu sprzedaży jak i działań marketingowych. Dlatego im szybciej zaczniemy zmiany i przygotowanie tak nastawionej strategii, tym lepiej dla naszego sklepu.
Goryl

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: Goryl »

Numer EORI jest istotny dla przedsiębiorców zajmujących się handlem międzynarodowym. Każda firma, która planuje wysyłkę towarów poza granice Unii Europejskiej lub import z krajów trzecich, potrzebuje tego numeru do prawidłowego przejścia procedur celnych. Numer EORI jest unikalny dla każdego przedsiębiorcy i jest kluczowy dla sprawnego przepływu towarów. Artykuł https://enowiny.pl/artykul,65030,numer- ... ebuje.html zawiera istotne informacje na temat tego, jak złożyć wniosek o numer EORI i dlaczego jest on tak ważny w międzynarodowym handlu.
Giguś

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: Giguś »

Dzięki smartfonom, zakupy m-commerce stają się coraz bardziej intuicyjne i szybkie. Możliwość dokonania zakupu za pomocą kilku kliknięć sprawia, że konsumenci częściej decydują się na zakupy online. Smartfony umożliwiają również korzystanie z różnorodnych metod płatności, co jest dodatkowym ułatwieniem. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na https://uniejow.net.pl/pl/636_artykuly- ... entow.html więc warto się z nim dokładnie zapoznać.
Rosomak

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: Rosomak »

Quick Commerce staje się coraz bardziej popularny i zdaje się, że to jest przyszłość handlu online. Czy już o tym słyszeliście? Tego dowiedziałem się dzięki temu artykułowi https://tuzgierz.pl/wiadomosci-zgierz/q ... gbjWnoH2Y3 gdzie właśnie bardzo fajnie o nim napisano.
serial

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: serial »

Dziś własne sklepy otwierają również influencerzy https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/s ... z-wszystko , to bardzo dochodowe biznesy. Na początku często sprzedają towary firm trzecich, w miarę upływu czasu każdy wypracowuje swoją markę i nawet swoje produkty. To proces który trochę trwa, ale efekty mogą być spektakularne, jeśli wykażemy się wytrwałością.
Bartłomiej

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: Bartłomiej »

Jeżeli szukacie firmy, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu działań sklepu internetowego, e-commego, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Changelog, która specjalizuje się m.in. w tworzeniu dedykowane integracje . Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 520
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: faciosetakije »

Zastanawiasz się, jak zoptymalizować płatności w swoim sklepie Shopify? Na stronie autopay.pl znajdziesz kompleksowe rozwiązania, które pomogą Ci usprawnić procesy płatnicze. Dzięki różnym opcjom Płatności Shopify, możesz dostosować swoją strategię do preferencji klientów i zwiększyć konwersję.
nikita

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: nikita »

Jeżeli prowadzisz własny sklep online, to zapomnij o skomplikowanych procedurach płatności online. Autopay oferuje nowoczesne rozwiązania, takie jak Pay by Link, które umożliwiają szybkie i wygodne dokonywanie płatności jednym kliknięciem. Sprawdź, jak to działa: https://koon.pl/pay-by-link-z-autopay-p ... iknieciem/. Myślę, że to super sprawa.
Awatar użytkownika
Hammond
Posty: 50
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:15

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: Hammond »

Uruchomienie sklepu internetowego to najmniejszy problem i wydatek.
Są gotowe rozwiązania i możesz je przetestować za 200 pln rocznie.
Tak. Dobrze czytasz. Rocznie
Dotacji na to bym nie brała.
Opracowałam kilkadziesiąt biznes planów i studiów wykonalności. Z badaniami rynkowymi włącznie
Koszty takich usług są wysokie, a przyznanie dotacji niepewne.
Jeżeli umiesz czytać i pisać, wystarczy po polsku, to przewal internet i oceń, czy te produkty mają szansę.
Pamiętaj. Nie będziesz tego sprzedawać znajomym i rodzinie.
Tak to nie działa.

Duże znaczenie ma też forma prowadzonej księgowości. Od siebie polecam kontakt z tym biurem rachunkowym
https://tactis.pl/kancelaria-prawna-katowice/

Na miejscu powinni dobrać najlepsze sposoby.
Kasztan

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: Kasztan »

Każda firma dążąca do sukcesu musi również zwrócić uwagę na analizę konkurencji. Zrozumienie działań konkurentów pozwala lepiej dostosować własne strategie i ofertę. Artykuł, który omawia znaczenie analizy konkurencji, można przeczytać na stronie https://hrpress.pl/artykuly/zarzadzanie ... -biznesie/ i strategia ta jest niezbędna, aby utrzymać się na czele w branży.
Awatar użytkownika
Crach
Posty: 56
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:20

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Post autor: Crach »

Jak otwierasz stacjonarnie, to możesz też sprzedawać online - nie rozumiem po co zamykać się na to rozwiązanie?

Moim zdaniem oba typy sklepów mają swoje zalety. Zarówno stacjonarny jak i internetowy. Pamiętajcie, ze w sklepie stacjonarnym powinniście umożliwić klientom płatność nie tylko gotówką: https://polskabezgotowkowa.pl/ Na stronie znajdziecie porady jak wprowadzić do swojej firmy terminal płatniczy.
ODPOWIEDZ