Dobra kawa poszukiwana

Polecane diety pudełkowe, najlepsze knajpy, sprawdzone przepisy. Korzystałeś z cateringu dietetycznego w swoim mieście i możesz coś polecić? Znasz najlepszy przepis na makaron? A może szukasz funkcjonalnych mebli i sprzętów kuchennych? Pytaj!
Awatar użytkownika
Annasz
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2020, 17:20

Dobra kawa poszukiwana

Post autor: Annasz »

Szukam sklepu z dobrą, świeżo paloną kawą. NIestety moja ulubiona palarnia kawy przeniosła się na drugi koniec miasta... Możecie coś polecić?
Awatar użytkownika
fortunat87
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2020, 9:07

Re: Dobra kawa poszukiwana

Post autor: fortunat87 »

Polecam Ci palarnię kawy UpCafe, która działa internetowo. Palą kawę praktycznie przed wysyłką, więc przychodzi świeżutka i pachnąca :)
Awatar użytkownika
Mezatka
Posty: 7
Rejestracja: 06 lip 2020, 22:00

Re: Dobra kawa poszukiwana

Post autor: Mezatka »

Annasz pisze: ↑03 lip 2020, 16:07 Szukam sklepu z dobrą, świeżo paloną kawą. NIestety moja ulubiona palarnia kawy przeniosła się na drugi koniec miasta... Możecie coś polecić?
Moja znajoma kupowała gdzieś w sklepie, ale osiedlowym i bardzo sobie chwaliła ją. Nie pamietam nazwy. Musiałabym ją zapytać. Ja teraz sama szukam dobrej kawy ale chodzi mi konkretnie o lavazza a modo mio kapsułki bo mam taki ekspres do kawy, który nie "przyjmuje" innych. Chciałabym wcześniej zamówić nim skończy się ta którą jeszcze mam :P Nie dam rady przeżyć dnia bez kawy :lol:
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Dobra kawa poszukiwana

Post autor: maciek8079 »

No to koniecznie zajrzyj sobie do oryginalne kawiarnie. Dobra kawa wcale nie musi być droga, a w odpowiednich sieciówkach jest ona w bardzo dobrej cenie. Mam swoją ulubioną kawiarnię, do której zawsze idę, jeśli tylko jestem w Warszawie.
ODPOWIEDZ