Armatura łazienkowa

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Armatura łazienkowa

Post autor: Iwona »

Witajcie,
jaka podoba się Wam najbardziej armatura łazienkowa? Jaką Wy macie w swoich łazienkach? Ja ostatnio widziałam sporo inspiracji na stronie internetowej https://www.opal24.pl/. Tak więc jeśli dopiero czeka Was remont Waszej łazienki, to polecam tam zajrzeć ;)
pilń

Re: Armatura łazienkowa

Post autor: pilń »

My mamy u siebie armaturę łazienkową, w którą zaopatrzyliśmy się kompleksowo w sklepie Bartexpol https://www.bartexpol.pl/oferta/armatura-sanitarna w Brzegu. Kupiliśmy u nich płytki, meble łazienkowe, wannę, prysznic, ale także toaletę, no całkowite wyposażenie łazienki. Było z czego wybierać, w dodatku ceny mają atrakcyjne, po prostu warto skorzystać z ich usług, jest to opłacalne. Produkty tam dostępne są wysokiej jakości.
anłm

Re: Armatura łazienkowa

Post autor: anłm »

Porządne płytki do łazienki kupiliśmy ze sklepu Grespol w Warszawie. Stacjonarnie je sobie obejrzeliśmy, no i później już zamawialiśmy je online, z ich sklepu internetowego. Ta firma posiada jedynie wysokiej jakości płytki, które prezentują się idealnie, są także wytrzymałe i łatwe do sprzątania. Wybór był trudny, po podobało nam się wiele różnych wzorów, udało nam się kupić od nich takie, które w pełni nas zadowalają, polecam.
ODPOWIEDZ