bhp pracy

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

bhp pracy

Post autor: pardons »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem kliknij w https://ekoder.pl/uslugi-inspektora-bhp/
daśka

Re: bhp pracy

Post autor: daśka »

Teraz takie szkolenia to możesz nawet zrobić on- line np u nich https://www.tarbonus.pl/pl/szkolenia/ok ... elearning/. Dostarczają wszystko, zero problemów. Przeszkolisz tez kadrę zarządzającą i cała administrację. Myśle, że u ciebie też się sprawdza.
wiąz

Re: bhp pracy

Post autor: wiąz »

Jeśli chodzi o BHP to warto samemu się dokształcać cały czas na przykład poprzez blogi tematyczne https://blog-glovex.pl/ Ten akurat dodatkowo oferuje możliwość zakupu artykułów BHP bezpośrednio w ich sklepie. Według mnie bardzo dobre rozwiązanie bo masz 2 w jednym.
adamprał

Re: bhp pracy

Post autor: adamprał »

Środki do bezpiecznej i higienicznej pracy takie jak kaptury, maski, okulary czy rękawiczki nylonowe zamawiam całościowo w firmie PU Market gdzie po złożeniu zapytania ofertowego dostałem najkorzystniejszą wycenę w tym zakresie co pozwoliło poczynić spore oszczędności porównując do cen konkurencji.
Koszpeó

Re: bhp pracy

Post autor: Koszpeó »

Kompleksowe szkolenia BHP, właśnie online, dla pracowników, którzy działają w różnych branżach, zdecydowanie właśnie prowadzi firma https://dbbhp.pl/szkolenia_online/, taka forma obecnie jest popularna, po prostu najlepsza, najbardziej praktyczna. Jak dla mnie rozwiązanie, które pozwala na to, aby w bezpieczny sposób podnieść swoje kwalifikacje i bezpiecznie pracować
kaśka12

Re: bhp pracy

Post autor: kaśka12 »

daśka pisze: ↑02 lut 2021, 23:06 Teraz takie szkolenia to możesz nawet zrobić on- line np u nich https://www.tarbonus.pl/pl/szkolenia/ok ... elearning/. Dostarczają wszystko, zero problemów. Przeszkolisz tez kadrę zarządzającą i cała administrację. Myśle, że u ciebie też się sprawdza.
Szkolenia online z pierwszej pomocy nie jest przydatne :) A to warto wiedziec w razie wypadku.
-
studnie głębinowe Bielsko
Pracuśś55

Re: bhp pracy

Post autor: Pracuśś55 »

Dla Każdego pracodawcy bezpieczeństwo pracownika podczas wykonywania pracy powinno być najważniejsze i aby je zapewnić, niezbędna do tego jest odzież ochronna, którą w swoim zakładzie już mam. Natomiast zastanawiam się dodatkowo nad zakupem oczomyjki ze sklepu: https://anco.com.pl/pl/c/Oczomyjka/35 . Co sądzicie o ofercie tego sklepu? Zależy mi, aby zakupić przedmioty do ochrony pracowników wysokiej jakości. Zazwyczaj tego typu rzeczy kopiuję stacjonarnie, więc nie wiem, na co dokładnie wracać uwagę przy zakupach on-line.
ODPOWIEDZ