Budowa hali

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Yeliz
Posty: 69
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:20

Budowa hali

Post autor: Yeliz »

Przy budowie naszej hali pracowało kilka ekip. Fajnie, że trafiliśmy na takie, które umiały pracować zespołowo. Do zbrojeń polecam http://cleverlink.pl/, po prostu rewelacja, szybko i solidnie, a przede wszystkim terminowo. Wiadomo, po tej ekipie wchodzi kolejna, czas jest istotny. Także ja polecam. A jak u was wyglądał ten temat?
Jańko

Re: Budowa hali

Post autor: Jańko »

Podczas budowy warto rozważyć instalację pompy ciepła tak by móc prawie za darmo ogrzewać swój dom
Franuś

Re: Budowa hali

Post autor: Franuś »

Jak ja stawiałem swoją halę magazynową to trafiłem na taką firmę https://www.frykar.pl/oferta/lakiernia- ... ytowa.html która malowała mi elementy konstrukcyjne i zabezpieczała antykorozyjnie. Chyba jako jedyni mają halę w której można malować odcinki o długości 15 metrów. Na pewno docenisz ich pracę jak będziesz stawiać swoją halę i będzie potrzebne ich wsparcie.
mireś

Re: Budowa hali

Post autor: mireś »

Wiadomo, że jak przy każdej budowie i tutaj będzie potrzebny dostęp do dobrej jakości kruszyw. Ze swojej strony mogę polecić z czystym sumieniem skład Podolski-Kruszywa https://podolski-kruszywa.pl/ w naszej okolicy na pewno najbardziej rzetelna tego typu firma.
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Budowa hali

Post autor: wujbrzozowski »

Budując halę warto zadbać o odpowiednią i utwardzoną drogę, szybko zbudujemy ją z płyt drogowych tego typu https://betblok.pl/Plyty-drogowe-MON.html . Droga w takim wykonaniu jest niezwykle wytrzymała i można ją w przyszłości wykorzystać w innym miejscu. Zdecydowanie polecam tego producenta.
Łukaszz

Re: Budowa hali

Post autor: Łukaszz »

Podczas budowy hali nie należy zapominać o instalacji przeciwpożarowej, sanitarnej i wentylacji mechanicznej. Dla mnie kompleksową realizacją instalacji wewnętrznych w hali magazynowej zajęła się firma https://www.tapi.pl . Posiadają w tym zakresie wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Sądzę, że będą w stanie pomóc również i Tobie.
tómektoja

Re: Budowa hali

Post autor: tómektoja »

Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która specjalizuje się w konstrukcjach stalowych to koniecznie sprawdź ofertę firmy http://kminvest-szczecin.pl gdzie znają się na realizacjach w tym zakresie jak mało kto w branży. Konstrukcja jest zgodna z projektem i pierwotnymi wytycznymi przez co możemy przejść do kolejnego etapu budowy hali.
noś

Re: Budowa hali

Post autor: noś »

W sumie mi się wydaje, że nie można zapominać o takich https://ropeexpert.pl/zabezpieczenia-pr ... -warszawa/ zabezpieczeniach przeciwko ptakom. One lubią sobie znajdywać najróżniejsze miejsca, a przecież nie o to chodzi, żeby coś nam leciało na głowę. Prawda? :D
ODPOWIEDZ