Budowa własnej altanki

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Łukasz O.

Budowa własnej altanki

Post autor: Łukasz O. »

Kto nie chciałby mieć na swoim ogrodzie pięknej, drewnianej altanki i popijać w niej kawkę lub herbatę ciesząc się świeżym powietrzem? Właśnie taki mam plan, żeby wykonać własną. Znalazłem już drzewo, które muszę odpowiednio obrobić, jednak potrzebuję do tego jeszcze takiej pilarki: https://dlapilarzy.pl/pilarki-elektrycz ... 86_98.html aby je przygotować. Trzeba włożyć w to wiele pracy, ale zdecydowanie będzie warto!
Awatar użytkownika
taper
Posty: 262
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Budowa własnej altanki

Post autor: taper »

Taka altanka w ogrodzie to świetny pomysł, nawet na niewielkiej przestrzeni można postawić taką i się sprawdzi. Co do wyboru narzędzi to rozsądnym rozwiązaniem na okazjonalne prace będzie zakup pilarki przewodowej elektrycznej, na https://e-pila.com/14-elektryczne można zapoznać się z dostępnymi modelami w ofercie tego sklepu. Obsługa w razie potrzeby doradzi co do wyboru i udzieli informacji o konkretnych urządzeniach.
ODPOWIEDZ