Cieplej w domu

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Dżordż

Cieplej w domu

Post autor: Dżordż »

Mamy piękny, stary dom, ale niestety jest dość "zimny". Jaka forma ocieplenia będzie najlepsza? Znalazłem firmę Ekofiber, możecie zajrzeć na ich stronę: http://ekofiber.com.pl/ekofiber/ oni zajmują się termoizolacją z celulozy, wydaje mi się to świetnym, nowoczesnym i ekologicznym rozwiązaniem. Co myślicie?
magówka232

Re: Cieplej w domu

Post autor: magówka232 »

Sprawdź uwagę na różne aspekty. Na przykład nie wybieraj na podłoże glazury, jeżeli nie będzie ogrzewania podłogowe. Sprawdź szczelność okien – czasami to właśnie tutaj ucieka najwięcej ciepła. Dodatkowo zadbaj właśnie o dobre docieplenie. Z tego, co mogę właśnie polecić od siebie, to wybór odpowiedniej podłogi. My postawiliśmy na panele podłogowe (dokładnie te stąd https://centrumposadzek.com.pl/), a na nich położone są jeszcze mniejsze dywaniki. Niby nic, a jednak robi to różnicę.
Sylwiś

Re: Cieplej w domu

Post autor: Sylwiś »

Oprócz o termomodernizacji pomyśl też o nowym systemie grzewczym, który skrojony indywidualnie pod Twój dom przyniesie komfortowe ciepło w domu. U nas świetnie sprawdzają się panele na podczerwień z Eco Partner. Firma ta zajmuje się produkcją tych paneli oraz wykonują projekt całej instalacji i ją montują. Kompleksowa obsługa na dobrym poziomie.
kąsek

Re: Cieplej w domu

Post autor: kąsek »

magówka232 pisze: ↑19 wrz 2020, 15:36 Sprawdź uwagę na różne aspekty. Na przykład nie wybieraj na podłoże glazury, jeżeli nie będzie ogrzewania podłogowe. Sprawdź szczelność okien – czasami to właśnie tutaj ucieka najwięcej ciepła. Dodatkowo zadbaj właśnie o dobre docieplenie. Z tego, co mogę właśnie polecić od siebie, to wybór odpowiedniej podłogi. My postawiliśmy na panele podłogowe (dokładnie te stąd https://centrumposadzek.com.pl/), a na nich położone są jeszcze mniejsze dywaniki. Niby nic, a jednak robi to różnicę.
Tak, od okien wiele zależy. Zerknij na ofertę firmy Drutex, maja wysokiej jakości okna, ceny rozsądne i szybkie terminy nawet na niestandardowe okna. Do tego zapewniają wsparcie i pomoc w doborze takich okien, które pełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

litery z pianki
Mićkoooo

Re: Cieplej w domu

Post autor: Mićkoooo »

A może po prostu warto zainwestować w dodatkowe źródło ciepła? Ale takie bardziej ekologiczne. fotowoltaika jest ostatnio na topie i to nie bez powodu – inwestycja z czasem się zwraca, rachunki niższe i można dogrzewać ile się chce :)
Ladyśka

Re: Cieplej w domu

Post autor: Ladyśka »

Mićkoooo pisze: ↑29 paź 2020, 22:25 A może po prostu warto zainwestować w dodatkowe źródło ciepła? Ale takie bardziej ekologiczne. fotowoltaika jest ostatnio na topie i to nie bez powodu – inwestycja z czasem się zwraca, rachunki niższe i można dogrzewać ile się chce :)
Rozważamy właśnie. A czy fotowoltaika Częstochowa zna ktoś?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Cieplej w domu

Post autor: mczay »

Słuchajcie, jeśli interesuje was takie rozwiązanie jak prosument mazowieckie to moim zdaniem warto jest się w tej sprawie zgłosić do firmy https://strefaenergii.com/ . Mają oni doświadczenie w montażu takich instalacji i jestem pewien, że będzieci w 100% zadowoleni ze współpracy z nimi. Na pewno warto jest inwestować w takie rozwiązania, więc polecam Wam się z nimi skontaktować
ODPOWIEDZ