Elewacja zabytku

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
mczayś9494

Elewacja zabytku

Post autor: mczayś9494 »

Hej! Mam do wykonania elewację zabytkowego budynku i potrzebuję firmy, która profesjonalnie się tym zajmie i jednocześnie stworzy potrzebny projekt. Czy macie kogoś do polecenia? Zależy mi oczywiście na doświadczonej firmie. Jeśli macie, to zdecydowanie polecajcie! Sprawdzę!
kamiś9332

Re: Elewacja zabytku

Post autor: kamiś9332 »

Zdecydowanie z doświadczenia mogę Wam polecić firmę Arkada. Wykonują również renowacje i remonty zabytków i mają za sobą wiele udanych realizacji. Można sprawdzić sobie całą ich ofertę i skorzystać, jeśli będzie taka potrzeba. Sprawdź koniecznie, jak wyglądają terminy u nich.

elf tactical
kemiś943

Re: Elewacja zabytku

Post autor: kemiś943 »

Super! Dzięki za polecenie! Przyznam szczerz, że traciłem już nadzieję, że uda mi się znaleźć jakąś odpowiednią firmę, przeglądam ofertę tej, której polecasz i jest super. Widzę, że mają też naprawdę dobre opinie. Zatem jutro się z nimi kontaktuję! Mam nadzieję, że wszystko będzie super!
ODPOWIEDZ