Farba ANVI-DACH

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Eliot-71
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 20:22

Farba ANVI-DACH

Post autor: Eliot-71 »

Witajcie. Niedawno dowiedziałem się o świetnym produkcie, jakim jest farba ANVI-DACH od firmy Sid Coating's. Ponoć działa jak marzenie, jeśli chodzi o ochronę przed korozją. Używaliście? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
gniewomir84
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 0:24

Re: Farba ANVI-DACH

Post autor: gniewomir84 »

Zgadza się, to produkty naprawdę wysokiej jakości. Farba i podkład antykorozyjny w jednym. Dzięki temu produktowi masz spokój z malowaniem na dobrych kilka lat. Polecam też inne produkty sidcoatings.pl, bo są tak samo skuteczne.
Awatar użytkownika
Uddiz
Posty: 18
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:05

Re: Farba ANVI-DACH

Post autor: Uddiz »

Zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, który naprawdę pozytywnie zaskakuje zarówno jakością wykonania dachówek jak i akcesoriów dachowych które stosuje się do wykonania pewnego dachu zarówno w zakresie szczelności oraz odpowiedniej izolacji. Warto sprawdzić na pewno znajdziecie trochę czasu, żeby podjąć jak najlepszą decyzję jeżeli chodzi o stworzenie trwałego i funkcjonalnego dachu.
ODPOWIEDZ