Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Łukasz

Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Łukasz »

Przymierzam się, do montażu paneli fotowoltaicznych. Niestety nie posiadam na dzień dzisiejszy całej kwoty na taką inwestycje. Zastanawiam się nad tym, czy nie wziąć kredytu na pokrycie jej w 50% Czy ktoś z was zna firmę, która udziela takich kredytów?
Rafał

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Rafał »

Moim zdaniem, podjąłeś bardzo dobrą decyzje. Fotowoltaika to przyszłość, która jest nam potrzebna. Jeśli chodzi o firmę, która udziela takich kredytów, to polecam ich https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Wypełnienie wniosku trwa parę chwil, a decyzje otrzymasz do 7 minut.
aśko43

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: aśko43 »

Fotowoltaika to w zasadzie nowość, to dziedzina, która cały czas się rozwija i poprawia to co wcześniej wymyślono. Do montażu tychże urządzeń zatrudnia się wyspecjalizowane firmy, które wiedzą z czym sie to się je. Warto jednak moim zdaniem samemu poczytać na ten temat - https://liver-aid.com.pl/jak-dziala-ins ... oltaiczna/ Z pewnością pomoże to w tym, aby podjąć decyzję. Wydaje mi się, że informacje mają tutaj dość duże znaczenie, więc korzystajcie!
Mroźik

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Mroźik »

Jak wygląda sprawa wkładu własnego w takiej firmie? Zastanawiam się nad montażem paneli fotowoltaicznych, jednak nie mogę na to przeznaczyć, zbyt dużej ilości gotówki. Najlepsza opcją dla mnie, byłby wkład własny na poziomie 0%. Czy jest taka możliwość?
Czaruś

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Czaruś »

Mroźik, na ich stronie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie, znalazłem informacje, że dla osób fizycznych wkład własny nie jest wymagany. Więc mają ofertę idealną dla Ciebie. Również myślę nad tym, by skorzystać z ich oferty, jednak u mnie wkład własny wyniesie ok. 20%
tośka

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: tośka »

Dla mnie najbardziej korzystna okazał się fotowoltaika dla domu , która została przeprowadzona przez doświadczoną firmę. Spisali się na medal. Także jestem mega zadowolona z ich usług, również gwarantuję wam, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;) pozdrawiam
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: mczay »

Panele słoneczne to bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszystkim dzięki panelom można bardzo dużo zaoszczędzić na prądzie. Wiadomo, że początkowy koszt instalacji jest dość wysoki, ale można też skorzystać z różnych dofinansowań, dzięki którym pokryje się część wydatków. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o energii odnawialnej to zerknijcie tutaj https://pivienergy.pl/oferta/zadaszenie ... taicznych/
Oleś

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Oleś »

W wolnej chwili zajrzę w ofertę tego kredytu. Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad fotowoltaiką ale finansowo nigdy nie było mi po drodze. Teraz, jestem zdecydowany na kredyt. Firmę montażową już mam wybraną. Zostanie jeszcze ustalenie terminu i będę mógł się cieszyć własnymi panelami.
ćwiczymydużo

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: ćwiczymydużo »

Dobra firma znajdzie dla nas najlepsze finansowanie, czasem warto sfinansować tylko część instalacji w kredycie, wszystko dokładnie wyliczy nam specjalista. Najlepsze firmy i porównania cenowe znajdziemy na https://ekofachowcy.pl/ , to całkowicie niezależne i obiektywne źródło informacji właśnie jeśli chodzi o porównanie cenowe czy kompetencyjne.
Adam Rółek

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Adam Rółek »

Jeżeli pytacie o dobrą firmę od fotowoltaiki, zdecydowanie tu polecam współpracę z https://www.hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-wroclaw/. Bardzo dobre doradztwo, dobre ceny, wybierane i montowane panele dobrze dobrane, więc nie ma potem problemów z użytkowaniem
Orłowski

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Orłowski »

Możliwości finansowe są różne. Każda firma ma coś ciekawego w ofercie. Im większa tym pewnie ciekawsza oferta kredytowa. Wspomniany tu Hymon ma dobre warunki finansowe odnośnie swoich systemów. No i robi całkiem niezłe instalacje fotowoltaiczne. Moim zdaniem warto brać od dużych firm, bo mają lepsze warunki i możliwości.
grośka

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: grośka »

Fotowoltaika ma same zalety i można o nich poczytać na https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca . Przede wszystkim to sposób na tani prąd przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Więc tak, opłaca się wziąć kredyt, zwłaszcza, że kredyty na fotowoltaikę oferowane są w bardzo dobrych warunkach. Można także przejrzeć sobie różne opcje dofinansowania takiej instalacji. Wiele samorządów lub firm proponuje programy, które pozwalają sfinansować tego typu inwestycję
weń

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: weń »

Uważam, że tak. My mieliśmy dofinansowanie z programu "czyste powietrze", ale mimo tego także wzięliśmy kredyt. Chodziło o to, że w tym programie najpierw płaci się samemu, a oni później zwracają ci część kwoty, co jest super, wychodzi opłacalnie. Z kredytem pomogła nam tam sama firma, która zajęła się dopasowaniem i montażem instalacji, czyli Mr Energy https://mrenergy.pl/kredyt/ z Warszawy. Dzięki współpracy tej firmy, z różnymi bankami w Polsce, pomogli nam z dopasowaniem warunków kredytu do naszych wymagań i zapotrzebowania. Są kompetentni i rzetelni, polecam.
Sławomir

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Sławomir »

Skorzystajcie z oferty firmy, która pomoże Wam uzyskać dofinansowanie. Na rynku znajdziecie wiele firm zajmujących sie fotowoltaiką, jednak uważam, że warto korzystać wyłącznie z pomocy specjalistów. Dlatego polecam Wam firmy fotowoltaiczne Kraków , gdzie znajdziecie ekspertów w swojej branży.
wakań

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: wakań »

Myślę, że tak, my zainwestowaliśmy i przy okazji skorzystaliśmy z programu czyste powietrze, więc część kwoty, jaką włożyliśmy w instalację, zwróciła nam się. Cenowo zatem wyszło bardzo dobrze, a przy tym od razu spłaciliśmy część kredytu. Projektem i montażem fotowoltaiki zajęła się u nas firma Passive Energy https://www.passiveenergy.pl/oferta/fotowoltaika (Lipie) i szczerze ich polecam. Mają kompleksowe usługi, są rzetelni i kompetentni.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: tereska »

Jeśli chcesz znać moje zdanie to warto. Są różne formy finansowania takiej inwestycji, ale ja uważam, że warto w tym temacie skorzystać z kredytów czy pożyczek, bo po prostu szybko się zwrócą. Fotowoltaika to ogromne oszczędności. Podpytaj o szczegóły kosztów takiej instalacji i możliwości jej finansowania w firmie ABC SUN ENERGY GRUPA Fotowoltaika. Tu masz ich stronę https://www.abcsunenergy.pl/ . Odpowiedzą na wszelkie pytania.
Olęch

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Olęch »

My się długo zastanawialiśmy nad zamontowaniem fotowoltaiki. Po rozmowach z ekspertami od https://passive-instal.pl/ zdecydowaliśmy się na 100% :) bardzo dobra inwestycja i wbrew pozorom nie zwraca się dlugo jak jest przemyślanie zaprojektowana więc warto
dopest

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: dopest »

Jeśli bierzesz kredyt, to zwyczajnie trochę wydłuża się okres zwrotu z inwestycji, natomiast w dalszym ciągu to jest opłacalne. Dalej można na tym całkiem nieźle wyjść. Zależy, jak wysoki to będzie kredyt. Nam załatwiała to firma Calma - w zasadzie organizowali cały proces. Mamy 30 lat gwarancji na niektóre elementy, wszystko solidnych marek, dokładnie to weryfikowaliśmy i zakładamy, że zwrot z inwestycji nastąpi przy tych podwyżkach szybciej niż zakładaliśmy. Ale to dopiero wyjdzie w praniu.

portmonetki andrus
Janusz99065

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Janusz99065 »

W moim przypadku na początek zorientowałem się jaki to będzie koszt. Firma Invest solar dobrała najlepsze materiały do mojego domu i wyliczyła ile by to kosztowało. Zdecydowałem się na tą firmę bo od początku odpowiadali na każde pytanie, a pracownicy to prawdziwi fachowcy, polecam skorzystanie z tej firmy!


;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Bartłomiej

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: Bartłomiej »

Jeżeli szukacie firmy, która specjalizuje się w pracach związanych z instalacją fotowoltaika wałbrzych , to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę firmy Sanerga. Sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony z wyboru.
guliverka

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: guliverka »

A co możecie napisać mi na temat firmy https://ecoabm.pl/magazyny-energii ? Czy ktoś z was może kupował u nich jakieś produkty? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się czy kupić tam panele słneczne, jak i magazyny energii oraz inne rzeczy. Co wy na to? Co możecie napisać mi na ich temat?
mariiika

Re: Fotowoltaika! Czy warto wziąć w kredyt?

Post autor: mariiika »

Myślę, że warto sprawdzić ofertę przenośnych paneli fotowoltaicznych dostępnych na stronie https://nesko24.pl/pl/c/Panele-fotowolt ... 124/1/full . Mam zamiar skorzystać z tych paneli, ponieważ cechują się solidnym wykonaniem, co spełnia moje oczekiwania.
ODPOWIEDZ