Grzejniki

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Grzejniki

Post autor: Iwona »

Witajcie,
jeśli zastanawiacie się właśnie nad wyborem grzejników do Waszego domu lub mieszania, to według mnie bardzo dobrym wyborem mogą okazać się grzejniki kermi katalog na stronie internetowej https://proterm.sklep.pl/grzejniki-bocz ... 86,pl.html powinien Wam nieco pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji ;) Polecam go sobie przejrzeć w wolnej chwili ;)
czekł

Re: Grzejniki

Post autor: czekł »

My postawiliśmy na grzejniki stalowe, ożebrowane. Wyglądają jak te dawne grzejniki, które działały długie lata i te właśnie takie są, są porządnie wykonane. Kupiliśmy je od producenta FAVIEREX https://www.favierex.net.pl/produkty/gr ... -favierami z Ksawerowa pod Łodzią. Mamy je od kilku lat i dosłownie nic złego się z nimi nie dzieje, ogromną zaletą grzejników przemysłowych typu Faviera jest bezawaryjna eksploatacja przez bardzo długi czas. Cenowo opłaciło się je kupić, jesteśmy z nich w pełni zadowoleni, polecam.
ODPOWIEDZ