izolacja termiczna

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

izolacja termiczna

Post autor: pardons »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie bo moim zdaniem warto! http://www.purterm.pl/
TeneŁ

Re: izolacja termiczna

Post autor: TeneŁ »

Co do wyboru dobrej jakości izolacji termicznej dla swojego domu warto jednak postawić na najwyższy standard i skuteczność w ograniczeniu przenikania ciepła. Dlatego też ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://crossin.pcc.eu/produkt/crossin-attic-soft/ u których będziecie mogli liczyć na najwyższą wydajność, dobre ceny i jednocześnie naprawdę niskie współczynniki przewodzenia ciepła λD = 0,037 W/(m·K) oraz niska nasiąkliwość Wp≤0,85 kg/m2, s. U nas nie tylko prace poszły sprawnie, ale co najważniejsze także skutecznie pozbyliśmy się problemów mostków cieplnych.
Jaś91

Re: izolacja termiczna

Post autor: Jaś91 »

Jako izolacja termiczna bardzo dobrze sprawdza się masa izolacyjna - używaliśmy jej podczas ocieplenia dachu w moim nowym domu. Kładzię się ją bardzo łatwo - nie powoduje destrukcji styropianu, nie zawierają żadnych łatwoplanych rozpuszczalników, a na dodatek jest odporna na długotrwałe działanie wody.
mrówka

Re: izolacja termiczna

Post autor: mrówka »

Izolacja termiczna dachu to bardzo ważna kwestia. Dlatego trzeba wybrać odpowiednie pokrycia dachowe . Na szczęscie sami nie musimy się znać na takich pracach bo są firmy, które z dużym doświadczeniem w tym zakresie. Ja taką znalazłam bez problemu. Teraz mam pewność, że dach będzie mi służył naprawdę długie lata.

lecytyna sojowa działanie
Paweł90

Re: izolacja termiczna

Post autor: Paweł90 »

Aby zaoszczędzić na ogrzewaniu w zimie należy dobrze zaizolować przegrody zewnętrzne budynku. To właśnie przez brak izolacji z budynku szybko ucieka ciepło. Zauważyłem taki problem w swoim domu, dlatego zdecydowałem się na termomodernizację. Wybrałem materiały z oferty sklepu internetowego https://izosystems.pl/pl/.
Leś28

Re: izolacja termiczna

Post autor: Leś28 »

W temacie izolacji polecam zapoznać się z produktem jakim są papy termozgrzewalne - to najnowszej generacji papy produkowane w oparciu o asfalty modyfikowane elasomerami SBS. Mają najlepsze właściwości użytkowe w stosunku do pozostałych pap zgrzewanych.
Bartek89

Re: izolacja termiczna

Post autor: Bartek89 »

Najlepszym sposobem na izolację termiczną w domu jest pianka poliuretanowa. Każdy, kto zdecyduje się na izolacje natryskowe lubuskie jest zadowolony z efektów, bo wie, że nie będzie miał problemu ze zbyt dużym poziomem wilgoci, a dodatkowo zastosowany przy ociepleniu materiał jest niepalny.
ODPOWIEDZ