Kopalnia kruszyw

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
irytek
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:03

Kopalnia kruszyw

Post autor: irytek »

Zamawiał ktoś z Was kruszywa z przedsiębiorstwa eksploatacji kruszyw Geofiler http://geofiler.pl/o-nas/ ? Mają świetnej jakości żwir, wiem, że ceny też bardzo przystępne. Zastanawiam się tylko, do jakiej odległości dowożą zamówiony towar, macie jakieś doświadczenia?
tomuś0990

Re: Kopalnia kruszyw

Post autor: tomuś0990 »

Jeśli chodzi o kruszywo strzegom , to bezpośrednio odpowiednie usługi możesz sprawdzić sobie na stronie firmy mostel. Właśnie przeglądam sobie ich ofertę z nadzieją, że szybko i skutecznie uda mi się złożyć całe potrzebne zamówienie. Warto szukać odpowiednich firm do współpracy, wtedy będzie ona owocna.
zkłodalski

Re: Kopalnia kruszyw

Post autor: zkłodalski »

Jeśli szukasz specjalistycznych maszyn, które poradzą sobie z najcięższymi pracami w kopalni to skontaktuj się z firmą https://deman.pl/ która specjalizuje się w dystrybucji ciężkiego sprzętu w tym zakresie. Profesjonalna firma o najwyższym standardzie usług.
łak

Re: Kopalnia kruszyw

Post autor: łak »

Od nich nie, ale zamawialiśmy kruszywa - piasek i żwir z firmy Tomtrans https://www.tomtrans-slupsk.pl/oferta/sprzedaz-piasku w Słupsku. Oni mają szeroki zakres usług. Produkty były dobrej jakości, ta firma nam je dostarczyła na plac budowy, wszystko terminowo i w korzystnej cenie, Zdecydowanie ich polecam, są rzetelni, opłaca się skorzystać z ich usług, na pewno się na nich nie zawiedziecie. Bezproblemowo omówiliśmy i ustaliliśmy z nimi wszystkie warunki zamówienia.
ODPOWIEDZ