Malowanie dachów Maluty - opinie

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Malowanie dachów Maluty - opinie

Post autor: tereska »

Niedługo wiosna, więc już teraz z mężem planujemy niewielkie naprawy w domu. Na początek chcemy pomalować dach. Chcemy, żeby wszystko było poprawnie i profesjonalnie wykonane, dlatego złote rączki odpadają. Co możecie powiedzieć o firmie Maluty - https://www.maluty.com.pl/? Wiem, że tym się zajmują i wszyscy ich chwalą. Znacie ich? Jakieś opinie?
Awatar użytkownika
Yeliz
Posty: 69
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:20

Re: Malowanie dachów Maluty - opinie

Post autor: Yeliz »

W tamtym roku moi teściowe malowali dach i elewację w domu i wybrali właśnie firmę Maluty. Prace przebiegły sprawnie, a wykonanie jest wysokiej jakości. Teściowie też są zadowoleni, bo na kilka lat mają spokój. Ja ich polecam.
Awatar użytkownika
oriana
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:35

Re: Malowanie dachów Maluty - opinie

Post autor: oriana »

Mam wrażenie, że w Polsce trudno znaleźć dobrego specjalistę. Gdy my chcieliśmy pomalować dom, to wykonawcy szukaliśmy w internecie. Tak trafiliśmy na https://www.maluty.com.pl/. Polecam tę firmę, bo mają doświadczonych pracowników. Warto zapłacić nawet trochę więcej i mieć pewność, że wszystko zostało dobrze wykonane.
Awatar użytkownika
Fuksja
Posty: 26
Rejestracja: 15 kwie 2019, 11:05

Re: Malowanie dachów Maluty - opinie

Post autor: Fuksja »

Na wiosnę planujemy wykonać konserwację dachu w naszym i rodziców domu. Zdecydujemy się na firmę Maluty, bo mają dobrą ofertę i mam pewność, że zatrudniają wykwalifikowanych pracowników. Mają wielu zadowolonych klientów.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Malowanie dachów Maluty - opinie

Post autor: Iwona »

A u kogo tak właściwie zamawialiście dach do Waszego domu? I na jaki się zdecydowaliście? Firma MG Dachy, której ofertę znalazłam na stronie https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/, zaproponowała mi darmową wycenę więźby dachowej i pomyślałam, że chyba warto byłoby z tego skorzystać. Jak sądzicie? Czy mieliście może wcześniej do czynienia z tą firmą? I jakie zrobiła na Was wrażenie?
Awatar użytkownika
krysta
Posty: 140
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Malowanie dachów Maluty - opinie

Post autor: krysta »

Jeśli o malowanie dachu chodzi to ja odpowiednich fachowców od tego znalazłam na www.proof-tech.com/malowanie/ . Jest to element konserwacyjno-naprawczy na którym mi zależało. Nasz dach podobnie jak cały dom ma swoje lata, jednak wymiana dachu to dla mnie zbyt duży wydatek. Dlatego też postanowiłam poszukać jakiegoś rozwiązania, które zabezpieczy go na kolejne lata.
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Re: Malowanie dachów Maluty - opinie

Post autor: Husi »

Co do wykonania dachu to jestem zdecydowanie za tym aby postawić jednak na certyfikowanego dekarza od Braas który w przypadku dachówki zajmie się tym naprawdę dokładnie i będzie w stanie w odpowiedni sposób wykonać wszystkie trudności m.in również wole oko. No i znajdziecie u nich wszystkie potrzebne akcesoria dachowe, izolacje oraz membrany. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ