Masywne okna Drutex

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
gaduła
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 10:30

Masywne okna Drutex

Post autor: gaduła »

Każdy szuka dobrych i trwałych okien do swojego domu. A że my mamy takie mniej wymiarowe okna to mamy podwójny problem bo nie wszędzie zrobią nam takie okna na wymiar. Wtedy kolega wspomniał nam o firmie Drutex S.A. która to od lat zajmuje się produkcją okien więc z pewnością podejmą się naszym zadaniem. Zdecydowaliśmy się i udaliśmy do nich. Okazało się, że mają dokładnie takie okna jakie my potrzebujemy. Także opłacało nam się popytać znajomych

buty ślubne różowe
Awatar użytkownika
kasandra3
Posty: 73
Rejestracja: 07 cze 2019, 9:43

Re: Masywne okna Drutex

Post autor: kasandra3 »

Oj znam to , sama niedawno przez to przechodziłam ale na szczęście udało się wybrać nie tylko super okna ale też fasady aluminiowe dzięki czemu mogę teraz spać spokojnie bo wiem że wszystko jest wykonane porządnie i ładnie
józefowicz

Re: Masywne okna Drutex

Post autor: józefowicz »

Co to znaczy masywne? Ja mam smukły profil okienny, a przy tym są na prawdę szczelne i ciepłe. Mam model Prolux z Oknoplast. Wysoka jakość i ładny design. Okna jeśli są technicznie dobrze wykonane nie muszą być grube ;)
Grażka

Re: Masywne okna Drutex

Post autor: Grażka »

Cześć. Też się zastanawiam co miało znaczyć słowo ''masywne'' ;) okna tczew mają bardzo dobre parametry. Sprawdzenie parametrów to najważniejsza rzecz przy wyborze okien. Sprawdź sobie ofertę na stronie http://www.ola-kaliska.pl/stolarka-pvc- ... zowy-70-2/. Jakość i wygląd pierwsza klasa.
maniuś

Re: Masywne okna Drutex

Post autor: maniuś »

Trwalsze są okna plastikowe, często mają też lepsze parametry i co najważniejsze są dużo tańsze. Jedne z popularniejszych są okna Drutex, na https://www.drutex.pl można je przejrzeć - mają nowoczesny design i świetne parametry w zakresie energooszczędności i wodoszczelności.
gabrielle bańka

Re: Masywne okna Drutex

Post autor: gabrielle bańka »

Nie mam z tą firmą dobrych doświadczeń, od pół roku czekam na uznanie reklamacji. Już raz odwoływałam się... tragedia. Nie sprzedacie się porysowanych okien ;/ Jestem bardzo niezadowolona z tego, jak się traktuje klienta. Wydajemy niemałe pieniądze na okna więc oczekuję, że opieka posprzedażowa będzie na odpowiednim poziomie.
ODPOWIEDZ