Meble do kuchni na zamówienie

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Florian1999
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 22:51

Meble do kuchni na zamówienie

Post autor: Florian1999 »

Cześć. Poszukuję nowoczesnych, dobrej jakości mebli do kuchni. Chciałbym je wykonać na zamówienie u stolarza. Możecie polecić kogoś sprawdzonego, kto wykonuje meble w Warszawie?
Awatar użytkownika
Augustyn
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2019, 4:50

Re: Meble do kuchni na zamówienie

Post autor: Augustyn »

Polecam sprawdzić www.kuchnie-artii.pl, robią świetne meble do kuchni. Doskonała jakość i przyjemna atmosfera przy montażu, polecam ;)
Awatar użytkownika
Legion
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:10

Re: Meble do kuchni na zamówienie

Post autor: Legion »

Wykonanie mebli kuchennych na zamówienie to dobra myśl, choć zauważyłem, że i gotowe można dopasować, bo wybór jest coraz większy. Ja raczej pójdę w tę stronę, bo chciałbym odnowić kuchnię stosunkowo niskim kosztem. Z poradnika na stronce https://polskiemebledokuchni.pl/ zaczerpnąłem sporo ciekawych informacji odnośnie umeblowania pomieszczenia, w którym nie tylko gotujemy, zmywamy ale też spędzamy sporo czasu rozmawiając i spożywając posiłki. Myślę, że zdecyduję się na nowoczesne meble laminowane, estetyczne i praktyczne względem utrzymania czystości.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Meble do kuchni na zamówienie

Post autor: Iwona »

Ja rozglądałam się ostatnio za jakimiś gotowymi kompletami mebli do kuchni i trafiłam na całkiem fajną ofertę w sklepie internetowym https://www.edinos.pl/komplety-mebli-do-kuchni. Czy ktoś z Was zamawiał w tym sklepie meble kuchenne? I jak wrażenia? Bo pod względem cenowym meble te wypadają moim zdaniem bardzo atrakcyjnie, prezentują się również całkiem nieźle ;)
ODPOWIEDZ