Meble z europalet ;)

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
jaku1987ą

Meble z europalet ;)

Post autor: jaku1987ą »

Hej! Chciałbym wam polecić majsterkowanie z paletami epal! We własnym domu bez żadnego problemu możecie skonstruować własne łóżko z palet! Jakbyście potrzebowali kiedyś palet do takich konstrukcji to wiecie gdzie szukać. Życzę powodzenia i udanego majsterkowania! ;)
Śnieżka

Re: Meble z europalet ;)

Post autor: Śnieżka »

Fantastyczna sprawa takie łóżko. Zastanawiam się tylko jak tam zamontować dobry stelaż? Przecież stelaż ma takie samo znaczenie w łóżku jak materac. Stelaż niedrogo można zamówić w https://lozka.net.pl/pol_m_Stelaze-do-lozek-230.html . Tylko jak to wszystko razem ma funkcjonować? Może ktoś technicznie mi wytłumaczy?
elżbieta

Re: Meble z europalet ;)

Post autor: elżbieta »

Od jakiegoś czasu są bardzo modne takie łózka ale czy to faktycznie wygodne. Nie wiem, chyba jednak postawię na normalne, a te są faktycznie świetne i nawet niedrogie https://slf24.pl/lozka/lozka-160x200-cm.html . Faworytem jest reese z pionowymi przeszyciami ale to z prostym zagłówkiem.
kłaniński

Re: Meble z europalet ;)

Post autor: kłaniński »

A czym potem zbijałeś te meble z palet? Ja przy podobnym projekcie korzystałem z gwoździarki i sztyfciarki, które znacznie przyspieszyły cały proces. Jeśli chodzi o sprzęt w tym zakresie to skorzystałem z oferty firmy PWW ze Skórzewa gdzie mają duży wybór tego rodzaju sprzętu. Na stanie mają też impregnaty do drewna.
ODPOWIEDZ