Monitoring

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Gaja
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2019, 22:28

Monitoring

Post autor: Gaja »

W jaki monitoring zainwestowalibyście na budowie? Zastanawiam się nad kamerkami, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Szukam dobrej firmy monitorującej z grupą interwencyjną. Co myślicie o tej firmie - http://impuls24.pl/zakres-uslug/ochrona/monitoring/. Mają kamerki i inny sprzęt, ale nie znam się na tym aż tak dobrze. Ewentualnie, gdzie polecacie się udać?
Awatar użytkownika
Yeliz
Posty: 69
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:20

Re: Monitoring

Post autor: Yeliz »

My mieliśmy monitoring na budowie. Ale nie dobieraliśmy tego sami. Trzeba się na tym znać, bo bez odpowiedniego know how i doświadczenie to bez sensu. Dlatego jeśli rozważasz taki monitoring - odezwij się np. do nich https://saippsecurity.pl/. Zajmują się takimi systemami i będą potrafili doradzić.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 262
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Monitoring

Post autor: taper »

Ja miałem podstawowy zestaw, taki monitoring się u mnie sprawdził i korzystam teraz w domu także już postawionym. Najlepiej wziąć taki zestaw gdzie można mieć podgląd z kamer na telefonie czy komputerze. Nawet jak jesteś poza domem to masz podgląd na to co się dzieje w domu.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 68
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:07

Re: Monitoring

Post autor: kozi44 »

po kilku incydentach na drodze znalazłem wideorejestratory sklep i kupiłem kamerkę samochodową. Super działa, malutka , zapisuje wszystko na karcie pamięci i w przypadku jakiejs kolizji mam naoczny dowód.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Monitoring

Post autor: faciosetakije »

Przy budowie domu warto zainwestować w odpowiednią i porządna oczywiście kamerkę bezpieczeństwa. My tutaj : https://saippsecurity.pl/ znaleźliśmy świetną ofertę w zakresie ochrony. Wejdźcie na stronę i dajcie znać, co sądzicie o takim systemie bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Monitoring

Post autor: momus »

Na domowe potrzeby też oczywiście jest odpowiedni monitoring. Również stosuje się wideodomofony. Jeżeli planujecie zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu to zajrzyjcie na stronkę https://gemini-tech.com.pl/ Tu również mają w ofercie telewizję przemysłową, kamery IP oraz spory wybór innych sprzętów wysokiej jakości dla firm i klienta indywidualnego.
Awatar użytkownika
gross
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Monitoring

Post autor: gross »

Wideodomofon spoko rzecz, ale przydadzą się też małe ciche kamery do monitoringu to co się dzieje w domu podczas naszej nieobecności i dobrze też mieć kamerę na posesji, która będzie straszakiem przed intruzami
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Monitoring

Post autor: Iwona »

A kto z Was stosuje monitoring w samochodzie? Widziałam ostatnio specjalne kamery do aut na stronie internetowej https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu i pomyślałam, że może warto by było sobie taki gadżet kupić, tym bardziej, że w sumie wcale nie są one drogie. Co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ