Motywacja pracowników

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
krysta
Posty: 140
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Motywacja pracowników

Post autor: krysta »

Witam,
Poszukuję osoby/firmy, która pomoże nam we wprowadzeniu programu motywacyjnego. Będę wdzięczny za namiar. Nie jest jeszcze źle w naszej firmie, ale dobrze też nie jest. Staramy się reagować na już mające miejsce sytuacje nie chcemy aby się powtarzały zbyt często.
józek

Re: Motywacja pracowników

Post autor: józek »

Krysta dobrze, że działacie za wczasu. Lepiej zapobiegać niż naprawiać później złą sytuację. U nas w firmie, ja byłem odpowiedzialny za koordynację zadań na 3 działach. Jeden totalnie poległ - bagatelizowali moje prośby i ustalane targety. Nawet próśb nie powinno być tylko jasne działania. Zgadałem się przypadkowo z kolegą odnośnie tej sytuacji i okazało się, że tma gdzie on pracuje była identyczna sytuacja. Marcin dał mi namiar na firmę https://i360.com.pl/, która się specjalizuje w tworzeniu programów motywacyjnych. Niby u mnie kulał jeden dział, ale firma ta doradziła, aby wdrożyć program dla wszystkich tak też zrobiliśmy. Jakość pracy dość szybko się poprawiła także super. Zgłoś się do nich.
Leoś

Re: Motywacja pracowników

Post autor: Leoś »

Faktycznie jest to bardzo ważna kwestia i muszę przyznać, że w dzisiejszych czasach na pewno warto jest stawiać na sprawdzone rozwiązania. Polecam na pewno zajrzeć na stronę https://www.gamfi.com/ gdzie możemy znaleźć ciekawe aplikacje grywalizacyjne dla naszych pracowników.
ODPOWIEDZ