Oddanie obiektu do użytkowania

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Maściorek0

Oddanie obiektu do użytkowania

Post autor: Maściorek0 »

Cześć, chcę się was dzisiaj zapytać, jakie warunki musi spełniać budowa przede wszystkim, aby mogła zostać oddana do użytkowania? Kto wykonuję taką inwentaryzację podwykonawczą https://geo-tec.pl/inwentaryzacje-powykonawcze/ i gdzie szukać pomocy, żeby można było sprawdzić, że mój budynek przejdzie wszystkie warunki, aby mieć zgodę na użytkowanie?
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Oddanie obiektu do użytkowania

Post autor: wujbrzozowski »

Mocno bezpieczeństwo obiektu czy magazynu mogą zwiększyć specjalne ściany przeciwogniowe https://betblok.pl/sciana-ogniowa-przec ... rwale.html , są one wykonane z bardzo wytrzymałego i odpornego gatunku betonu. Mogą służyć do wielu rzeczy, to produkt bardzo uniwersalny, magazyn, garaż, wiata i wiele innych. Ściany powstają bardzo szybko i są również odporne na warunki atmosferyczne.
Awatar użytkownika
merry
Posty: 134
Rejestracja: 07 paź 2019, 14:27

Re: Oddanie obiektu do użytkowania

Post autor: merry »

a czy używacie tasm transportujących do magazynu , fajne oferty ma właśnie https://www.chiorino.com.pl/ w dobrej cenie i róznorodne
ODPOWIEDZ