Ogrzewanie podłogowe a parkiet

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
andrzej_84
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2019, 0:34

Ogrzewanie podłogowe a parkiet

Post autor: andrzej_84 »

Hej. Czy ktoś ma doświadczenie z ogrzewaniem podłogowym w połączeniu z parkietem? Czy takie połączenie ma sens czy lepiej zdecydować się na coś innego?
Awatar użytkownika
Apollo-84
Posty: 30
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:53

Re: Ogrzewanie podłogowe a parkiet

Post autor: Apollo-84 »

Pewnie, że możesz zrobić podłogówkę pod parkietem. Musisz tylko wybrać odpowiednie deski. Takimi rzeczami zajmuje się julomax.pl. Zgłoś się do nich, doradzą ci, co wybrać.
Jańko

Re: Ogrzewanie podłogowe a parkiet

Post autor: Jańko »

Jak najbardziej odpowiednie połaczenie, na stronie https://remont.biz.pl/ogrzewanie-podlogowe/ jest informacja jaka może być maksymalna grubość parkietu
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Ogrzewanie podłogowe a parkiet

Post autor: kendi »

Ciekawy temat! Też mnie to zastanawiało, bo z jednej strony sklep https://sklep.mikroenergetyka.com.pl/ dobrze kojarzę, ale z drugiej nie wiedziałem właśnie jak to wygląda od strony parkietu czy można i jakie deski trzeba wybrać. Dzięki informacjom które podaliście już teraz wiem jak ten temat ugryźć za co serdecznie dziękuję!
Bartłomiej

Re: Ogrzewanie podłogowe a parkiet

Post autor: Bartłomiej »

Witam wszystkich zaitneresowanych tematem. Czy są tutaj osoby zainteresowane ogrzewanie podłogowym? Osobiście mogę Wam polecić stronę, gdzie znajdziecie wszelkie informacje odnośnie frezowanie pod ogrzewanie podłogowe . Sam skorzystałem z takiego rozwiązania i jestem bardzo zadowolony z efektów.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 86
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:42

Re: Ogrzewanie podłogowe a parkiet

Post autor: nika »

Bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o ogrzewanie w dzisiejszych czasach jest podłogówka: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/ogr ... logowe-195 . Coraz więcej osób decyduje się właśnie na ogrzewanie podłogowe. Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę.
ODPOWIEDZ