Okna, drzwi, bramy - Tylka

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2019, 18:02

Okna, drzwi, bramy - Tylka

Post autor: MartinBic »

Mamy 25 lata doświadczenia w branży stolarki. W naszej ofercie posiadamy stolarkę najwyższej jakości, od sprawdzonych i uznanych producentów. Zapraszamy!

Firma TYLKA istnieje na rynku już od 1990r., mamy 25 lata doświadczenia w branży stolarki. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, dostarczane przez sprawdzonych i uznanych producentów. Ale nawet najlepsze okno, drzwi czy brama bez fachowego montażu traci swoje własności. Wybierając nasze usługi mogą być Państwo pewni, że stolarka w Waszym domu zostanie zamontowana profesjonalnie przez mistrzów w swoim fachu. Zapraszamy do nas!

Bramy Zakopane - www.tylka.pl
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Okna, drzwi, bramy - Tylka

Post autor: garry »

Jeśli drzwi a zwłaszcza okna to tylko produkty lidera stolarki okiennej czyli firmy https://www.drutex.pl/pl/ Mają wszystko najlepszej jakości i w super cenach a to najważniejsze dla klientów. Zresztą wystarczy zobaczyć ich ofertę.
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Okna, drzwi, bramy - Tylka

Post autor: kendi »

Ja mam dość nietypowe pytanie, ale może się znacie. Chodzi mi o produkty ze sklepu https://standom.com.pl/ konkretnie drzwi harmonijkowe, które były popularne jeszcze jakiś czas temu. Bardzo dobrze sprawdziłyby mi się w piwnicy, w spiżarni bo muszę odgrodzić to wszystko od reszty rzeczy ale nie za bardzo jest miejsce na drzwi uchylne w związku z tym czy to dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
stokrotkaaaa
Posty: 92
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:21

Re: Okna, drzwi, bramy - Tylka

Post autor: stokrotkaaaa »

Nie znam tej firmy szczerze mówiąc ale w sumie już nie muszę znać bo kwestię zakupu wymieniowych w tym temacie okien, drzwi, bramy i nawet rolety zewnętrznych mam już na szczęście zamknięty. Długo szukałam ale dopiero w jednym salonie w moim mieście zamówiłam wszystko. Producentem jest Oknoplast. Okna mieliśmy upatrzone ale resztę dobraliśmy już w salonie. Mieliśmy wszystkie wymiary niezdębne do zamówienia i jak się dowiedzieliśmy, ze na pakiet gdy zamówimy wszystko jest aktualnie promocja to nie wahaliśmy się ani chwili. Sporo zaoszczędziliśmy.
ODPOWIEDZ