Opony rolnicze

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Opony rolnicze

Post autor: mczay »

Muszę przyznać, że poszukuję opon rolniczych do moich dwóch ciągników i zastanawiam się, gdzie mogę takowe zamówić. Może coś polecicie? U mnie w okolicy ceny są bardzo drogie i nie mam tyle oszczędności.
mańek32

Re: Opony rolnicze

Post autor: mańek32 »

No to jesteśmy w tej samej sytuacji. Też szukamy nowych opon do naszego ciągnika. Nie chcemy mega markowego modelu, ale coś wiecie, co się w ogóle jakoś sprawdzi. Jakieś propozycje macie dla mnie? Nie mam dużych wymagań, a podobno jest taka strona, jak https://www.hurtopony.pl/ która jeszcze dodatkowo oferuje darmową dostawę opon do ciągników, które przecież są ogromne
ambroży67

Re: Opony rolnicze

Post autor: ambroży67 »

Racja, ja szukałem w hurtopony.pl opon co prawda do samochodu, no ale z tego co wiem i co widziałem, to tam możesz kupić do ciągnika całkiem spore opony, o dużych rozmiarach a przy zakupie 2 sztuk transport masz za free, no więc czemu by sobie z tego nie skorzystać?
ODPOWIEDZ