Projekt domu.

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
kristi78
Posty: 176
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:57

Projekt domu.

Post autor: kristi78 »

Hejka kochani,
chciałabym spełnić swoje marzenie o własnym domu, tak zastanawiam się jednak gdzie najlepiej rozglądnąć się za projektem, bo od tego wszystko się w końcu zaczyna. Chodzi mi o coś nowoczesnego, niedużego.

dabur pasta do zębów
Awatar użytkownika
Blonnie
Posty: 45
Rejestracja: 04 gru 2019, 17:49

Re: Projekt domu.

Post autor: Blonnie »

No, to ja zaproponuje Ci zajrzeć na stronę https://www.mgprojekt.com.pl . Firma MG Projekt to naprawdę świetne biuro projektowe, który tworzy nowoczesne, stylowe domy. Znajdziesz tam propozycje na budowę dużego domu, małego, parterowego lub z piętrem. Wszystko w zależność co szukasz.
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Projekt domu.

Post autor: momus »

Cóż projekt, jak projekt. Bierzesz taki, które spełnia większość Twoich oczekiwań. Warto sprawdzić czy można dokonywać zmian w cenie projektu oraz jaka jest jego energooszczędność. Ciekawie zapowiada się na przykład ten dom https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-28-jc12/ - zerknij, może cię zainteresuje.
Awatar użytkownika
numia
Posty: 135
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:43

Re: Projekt domu.

Post autor: numia »

Projekt, jak projekt? Mówisz jakby to nie było nic takiego... A przecież od tego się zaczyna cała przygoda z budową domu, nowej historii. Ja też teraz jestem przed wyborem dla siebie projektu i mam kilka projektów na oku właśnie od MG Projekt.
ODPOWIEDZ