Rekuperacja

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Yeliz
Posty: 69
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:20

Rekuperacja

Post autor: Yeliz »

O środowisko trzeba dbać, to fakt i nie ma co o tym dyskutować. Moim zdaniem ważne jest oszczędne gospodarowanie ciepłem, a to możliwe jest dzięki systemom rekuperacji. U nas sprawy tego typu zleciliśmy https://centrumrekuperacji.pl/ , bo to sprawdzeni fachowcy i znają się na rzeczy. A jak wy dbacie o środowisko?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Rekuperacja

Post autor: Iwona »

Jeśli zastanawiacie się, czy warto zdecydować się na rekuperację w domu, to polecam zajrzeć na bloga budowlanego https://www.mgprojekt.com.pl/blog/. Znajdziecie tam cały artykuł właśnie na ten temat ;) Sądzę, że powinien Was on zainteresować ;)
Jańko

Re: Rekuperacja

Post autor: Jańko »

Jeżeli szukacie informacji na ten temat to zobaczcie na https://remont.biz.pl/rekuperacja/ jest tam kopalnia wiedzy na ten temat
Michał83

Re: Rekuperacja

Post autor: Michał83 »

Bardzo ciekawy temat. Sądzę, że możesz zainteresować się ofertą firmy https://www.dasko.pl. Zajmują się sprzedażą sterowników oraz paneli sterowania centralą rekuperacyjną i wentylacyjną. Dostarczane przez nich urządzenia posiadają bardzo wysoką jakość wykonania, dzięki czemu gwarantują precyzyjne działanie.
MarekŃ1985

Re: Rekuperacja

Post autor: MarekŃ1985 »

Jeżeli szukasz firmy od montażu rekuperacji to polecam zapoznać się z oferta tej firmy Comfort House z Gdańska https://comforthouse.eu/kontakt . Firma oferuję również montaż pomp ciepła, montaż klimatyzacji i innych instalacji grzewczych w bardzo przystępnych cenach.
łoki93

Re: Rekuperacja

Post autor: łoki93 »

Jak już mowa o rekuperacji, to z tego co wiem, ta firma https://www.hojero.pl ma też duże doświadczenie w tym temacie. Na ich stronie, możesz się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy z zakresu wymienników gruntowych ciepła, które sprawdzają się idealnie na dużych powierzchniach magazynowych. Dajcie znać, co o tym uważacie.
aśka

Re: Rekuperacja

Post autor: aśka »

A co powiecie w ogóle na taką opcję jak rekuperacja dofinansowanie ? Właśnie nie tak dawno natrafiłam na ofertę tej firmy i prezentuje się ona faktycznie bardzo korzystnie, więc może jednak to będzie udana współpraca.

łuk sportowy bloczkowy
renataborki

Re: Rekuperacja

Post autor: renataborki »

Ciekawy temat. Czy to dofinansowanie jest tylko w konkretnych miastach? Czy rekuperacja Góra Kalwaria też się załapie na coś takiego? Ostatnio bardzo zainteresował mnie temat rekuperacji.
Romeczek

Re: Rekuperacja

Post autor: Romeczek »

Koszt inwestycji w system rekuperacji może wydawać się wysoki, jednak długoterminowe oszczędności wynikające z niższego zużycia energii szybko zwracają początkowe nakłady. Strona https://ansel.pl/rekuperacja zawiera informacje na temat kosztów instalacji oraz przewidywanych oszczędności, co może pomóc w podjęciu decyzji o inwestycji.
efkaa

Re: Rekuperacja

Post autor: efkaa »

Jak chodzi o mnie to zastanawia mnie to czy właśnie nie postawić na takie rozwiązanie jak rekuperacja z klimatyzacją . Wydaje mi się, że jest to korzystna opcja, bo można wówczas cieszyć się świeżym powietrzem, można oszczędzić przy tym energię, zapewnić sobie odpowiedni klimat w domu i ochronić wnętrza przed wilgocią. Tak naprawdę zalet takiego rozwiązania jest wiele...
ODPOWIEDZ