Remont - wywóz gruzu

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Andżi

Remont - wywóz gruzu

Post autor: Andżi »

Planujesz remont mieszkania ale nie wiesz komu powierzyć transport mebli, wyburzanie ścian i usuwanie gruzu? W tym celu warto zasięgnąć pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Polecam więc zaufaną firmę TomGruz, którzy cieszą się niesłabnącą popularnością na Mazowszu i w Warszawie. Usługi wyceniają indywidualnie według potrzeb klienta,co jest jedną z wielu zalet firmy. Więcej informacji znajdziesz na http://tomgruz.pl/
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Remont - wywóz gruzu

Post autor: Iwona »

A czego używacie do transportu gruzu? Z tego, co się orientuję, to do takich celów znajdują zastosowanie worki polipropylenowe Big-Bag, takie jak na stronie internetowej https://big-kam.pl/big-bag-1000-kg/. Czy ktoś z Was miał może już z nimi do czynienia? Dobrze się sprawdziły?
remociarz

Re: Remont - wywóz gruzu

Post autor: remociarz »

Najlepszym rozwiązaniem na wywóz gruzu są worki big bag. Korzystam z nich przy każdej inwestycji, którą obsługuje. Big Bagi mają głównie dwie zalety, które są bardzo ważne, zwłaszcza jak się prowadzi remonty w Warszawie albo innym dużym mieście. Pierwsza to bark określonego, maksymalnego, czasu postoju. Nie muszę się śpieszyć z załadunkiem. Druga zaleta to dostępność. W sezonie na kontener czasem trzeba czekać i kilka dni, a worki big bag zawsze są dostępne od ręki. Tak, więc jeżeli chodzi wywóz gruzu Warszawa albo inne duże miasto to tylko worki big bag. kontenery nadają się tylko wtedy gdy masz dużo gabarytów.
ODPOWIEDZ