renova.bielsko.pl opinie

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Antonina
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2019, 19:29

renova.bielsko.pl opinie

Post autor: Antonina »

Szukam sprawdzonej i rzetelnej firmy sprzątającej z okoli Bielska-Białej, czy znacie firmę Renova? Znalazłam ich stronę renova.bielsko.pl i szukam opinii na ich temat, czy ktoś z Was korzystał z ich usług? będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi i opinie.
Awatar użytkownika
julia333
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 22:12

Re: renova.bielsko.pl opinie

Post autor: julia333 »

Mam taką opinię, że dla renova.bielsko.pl nie ma rzeczy niemożliwych. Są w stanie wysprzątać wszystko. W dodatku usługa jest wykonana bardzo dokładnie. Polecam ich.
Awatar użytkownika
olka474
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2019, 7:25

Re: renova.bielsko.pl opinie

Post autor: olka474 »

Pracownicy renova.bielsko.pl mają dobre opinie, bo są dokładni. Są w stanie wysprzątać ogród, dom czy podwórko. Ich usługi są kompleksowe, dlatego zasługują na polecenie.
Awatar użytkownika
amanda807
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 22:59

Re: renova.bielsko.pl opinie

Post autor: amanda807 »

Ja z usług renova.bielsko.pl korzystałam, gdy chciałam uporządkować ogród. Byłam bardzo zadowolona z efektów ich ciężkiej pracy. Dlatego moja opinia jest bardzo dobra i polecam firmę.
Awatar użytkownika
emilia813
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:44

Re: renova.bielsko.pl opinie

Post autor: emilia813 »

Nie lubię sprzątać, dlatego, gdy mam dużo do ogarnięcia, korzystam z usług renova.bielsko.pl. W mojej opinii są oni dokładni i całkiem niedrodzy. Wiem, że będę korzystać z ich pomocy w przyszłości.
Awatar użytkownika
fabia735
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:46

Re: renova.bielsko.pl opinie

Post autor: fabia735 »

Polecam renova.bielsko.pl, bo z mojego podwórka zrobili cud świata. W końcu cieszę się ładnym ogrodem i czystą elewacją domu. Mam bardzo dobrą opinię o nich i zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
zdzisia559
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:49

Re: renova.bielsko.pl opinie

Post autor: zdzisia559 »

Polecam współpracę z renova.bielsko.pl. Poleciła mi ich siostra, która ma o nich wyrobioną dobrą opinię. Ja też skorzystałam i będę się do nich zgłaszać częściej, bo są bardzo dokładni.
Awatar użytkownika
anita293
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:51

Re: renova.bielsko.pl opinie

Post autor: anita293 »

Popieram wszystkie pozytywne opinie o renova.bielsko.pl. Potrafią zdziałać cuda i w domu, i w ogrodzie. Korzystałam już z ich usług kilkakrotnie i dalej będę do nich wracać.
Awatar użytkownika
bogna765
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:53

Re: renova.bielsko.pl opinie

Post autor: bogna765 »

Jestem stałą klientką renova.bielsko.pl i polecam ich wszystkim. Sprzątają szybko i dokładnie, więc myślę, że każdy będzie zadowolony ze współpracy z nimi. Moja opinia jest bardzo dobra.
Róż

Re: renova.bielsko.pl opinie

Post autor: Róż »

Jeżeli ktoś z Was szuka dobrej pralni wodno-chemicznej na terenie Warszawy, to zdecydowanie polecam zajrzeć wam pod ten link: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Znajdziecie tam naprawdę jakościową pralnię na telefon. Sporo czasu zaoszczędziłem, dzięki korzystaniu z ich usług. Polecam! Zdecydowanie ;).
ODPOWIEDZ