Sklep z oświetleniem

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Fortunat81
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2020, 5:55

Sklep z oświetleniem

Post autor: Fortunat81 »

Szukam sprawdzonego sklepu z szerokim asortymentem opraw oświetleniowych. Gdzie polecacie kupować tego rodzaju produkty? Podrzucicie mi namiar na jakiegoś zaufanego sprzedawcę?
Awatar użytkownika
Oktawian_75
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 15:17

Re: Sklep z oświetleniem

Post autor: Oktawian_75 »

Moim zdaniem wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w sklep.elteam.com.pl. Mają duży wybór artykułów elektrycznych w niezłych cenach. W razie czego warto zwrócić się po pomoc do obsługi, gdybyś miał problem z wyborem odpowiedniego produktu.
Awatar użytkownika
optymistycznie
Posty: 52
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:55

Re: Sklep z oświetleniem

Post autor: optymistycznie »

Duży asortyment oświetleniowy znajdziesz w sklepie internetowym https://www.megascena.pl/. Kilka razy zdarzyło mi się robić u nich zakupy i zawsze się dobrze wywiązywali z realizacji zamówienia.

płachta wojskowa
Patiśka

Re: Sklep z oświetleniem

Post autor: Patiśka »

Może być sklep internetowy? Jeśli tak, to polecam wam przejrzeć lampy industrialne w Limestore https://limestore.pl/220-lampy. Są piękne i utrzymane w nowoczesnym stylu. W zeszłym roku dostałam od męża lampkę nocną - serduszko z tego sklepu. Uwielbiam ją!
Awatar użytkownika
kubaszewczyk
Posty: 63
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:14

Re: Sklep z oświetleniem

Post autor: kubaszewczyk »

Takie produkty jak oświetlenie powinno się zamawiać przede wszystkim w hurtowniach. Dlaczego tam? Przede wszystkim cena - ona jest niemalże zawsze niższa od sklepu stacjonarnego. Prostym przykładem jest ta hurtownia w której ostatnio zamawiałem Hurtownia-Światła. Nie dość, że ceny były niższe, to jeszcze sporo zaoszczędziłem na wysyłce, ze względu na dostawę w inne miejsce niż tradycyjne paczkomaty. Więc koniecznie porównujcie oferty. Sprawdzajcie dostępność produktu na różne sposoby.
ODPOWIEDZ