styl prowansalski

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Ukłik

styl prowansalski

Post autor: Ukłik »

Cześć, czy lubisz meble w stylu prowansalskim? Chcę wyposażyć swój dom! Jesteś za, czy przeciw? Czekam na Twoje odpowiedzi.
Feżo

Re: styl prowansalski

Post autor: Feżo »

Uwielbiam styl prowansalski i kupiłem kilka. Uwielbiam prostotę meble rattanowe , jeśli chodzi o stoły, krzesła itp. Tu link do mojego ulubionego sklepu https://rattwood.com/pl/shop/meble-z-rattanu/ mają bardzo duży wybór mebli w tym stylu. Wszystko to jest bardzo trwałe i stabilne, choć wygląda prosto, ale gustownie! Przeczytaj więc koniecznie moją radę.
Alfrędwasilewski52

Re: styl prowansalski

Post autor: Alfrędwasilewski52 »

Feżo pisze: ↑21 lut 2021, 20:48 Uwielbiam styl prowansalski i kupiłem kilka. Uwielbiam prostotę meble rattanowe , jeśli chodzi o stoły, krzesła itp. Tu link do mojego ulubionego sklepu rattwood mają bardzo duży wybór mebli w tym stylu. Wszystko to jest bardzo trwałe i stabilne, choć wygląda prosto, ale gustownie! Przeczytaj więc koniecznie moją radę.
No pomysł dość fajny, oferta też naprawdę bogata. Ale jak chcesz się zainspirować to polecam zajrzeć na http://elitarnemeble.pl/, aby znaleźć coś fajnego.
iw_ó_nia

Re: styl prowansalski

Post autor: iw_ó_nia »

Prowansalski styl jest ok, jednak mnie bardziej podobają się mieszkania urządzone nowocześnie cos jak na tych zdjęciach: https://www.mirjan24.pl/content/481-sal ... -kuchennym. Pięknie połączone pomieszczenia, ładnie zrównoważona kolorystyka i ciekawe akcenty. To wszystko podkreśla charakter aranżacji i właściciela mieszkania.
ODPOWIEDZ