Wszystko do wiertarek

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Wieslaw
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2021, 0:54

Wszystko do wiertarek

Post autor: Wieslaw »

Witam :D
Co sądzicie o zamawianiu różnego rodzaju elementów do wiertarek przez internet? Ja na przykład jakiś czas temu znalazłem uchwyty wiertarskie w naprawdę niezłych cenach i zastanawiałem się, czy nie opłacałoby się zamówić. Polecacie? Sami tak robicie?
Dumniś

Re: Wszystko do wiertarek

Post autor: Dumniś »

Ja tak robię i uważam to za bardzo wygodne i opłacalne rozwiązanie. Mam swojego sprawdzonego producenta narzędzi i zawsze do niego wracam, gdy jakaś konkretna rzecz jest mi potrzebna. Polecam Ci serdecznie sprawdzić sklep internetowy firmy WERHE z Koła - to właśnie od nich zamawiam wiertła, dłuta, tarcze i brzeszczoty: https://werhe.eu/nozyki Ceny są racjonalne, a jakość narzędzi bardzo, bardzo wysoka. Same zamówienia są realizowane szybko, a wszystko przychodzi bezpiecznie zapakowane. Ja bardzo sobie ich chwalę i Tobie również ich polecam.
wrocławskikrasnal

Re: Wszystko do wiertarek

Post autor: wrocławskikrasnal »

Obecnie nie ma większej potrzeby chodzić do sklepów stacjonarnych. Dotyczy to również zakupu narzędzi oraz ich akcesoriów. Najważniejsze jest to żeby zakupów dokonywać u sprawdzonego sprzedawcy. W przypadku narzędzi jest to dużo bardziej istotne niż w przypadku np. odzieży ze względu na bezpieczeństwo użytkownika. Sprawdź na przykład https://el12.pl/wiertla-i-tarcze,k1718?Limit=16. Mają dobre ceny, olbrzymi wybór produktów i sprawdzonych producentów.
Marek33

Re: Wszystko do wiertarek

Post autor: Marek33 »

Potrzebuję rolki jezdnej do kątownika https://kamar-kola.pl/rolki-metalowe-do ... -katownik/ . Czy ktoś może polecić sklepy lub dostawców, gdzie można znaleźć takie roleki?
ODPOWIEDZ