Wyciszenie pokoju

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Wyciszenie pokoju

Post autor: tereska »

Jakie macie sposoby na wyciszenie pomieszczeń? Słyszałam o wysokiej skuteczności takich https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pianki-akustyczne/ pianek akustycznych. Czy to faktycznie będzie dobra opcja? Dodam, że chodzi o wyciszenie mini siłowni w domu. Mąż się tam po kilka godzin codziennie tłucze i słychać to w całym domu.
Awatar użytkownika
murray
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:09

Re: Wyciszenie pokoju

Post autor: murray »

Dla mnie jest to kompletnie zbędne. Ciekawe czy innym się to przyda.
Myślałem że uczę się żyć , a uczyłem się jak umierać
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Wyciszenie pokoju

Post autor: mczay »

Przypuszczam, że chcesz zdecydować się na wygłuszanie pomieszczenia. Z reguły jest to dość prosta sprawa, ale warto zaopatrzyć się w odpowiednie produkty. Można też zdecydować się na pomoc najlepszych specjalistów, którzy doskonale będą wiedzieli, jak wszystko zrobić. Niewątpliwie takimi specjalistami jest firma https://www.contrato.pl/wygluszanie-pomieszczen/ Ich motto przewodnie to - "Dostarczamy komfort akustyczny wszędzie tam, gdzie jest potrzebny." Są w stanie zagwarantować jakość, wygodę i nowoczesne rozwiązania.
ODPOWIEDZ