wznoszenie ścian fundamentowych

Wątek niezwykle potrzebny. Dziś trudno o porządnego fachowca, więc jeśli kogoś takiego znacie, piszcie! Każda informacja jest na wagę złota. Dzielcie się również trikami jak szybko naprawić usterki. W grupie siła!
Awatar użytkownika
Krzysztof_80
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2022, 8:24

wznoszenie ścian fundamentowych

Post autor: Krzysztof_80 »

Panowie, jak radzicie sobie ze wznoszeniem ścian fundamentowych? Macie już w tym jakieś doświadczenie? Ja bardzo chętnie poznałbym wasze rady w tym zakresie. Chciałem ostatnio zamówić pustak szalunkowy i samemu zabrać się właśnie za wspomniane ściany, więc przydadzą mi się wskazówki. Mogę na was liczyć? Zapraszam zainteresowanych do dyskusji, śmiało ;)
seelen

Re: wznoszenie ścian fundamentowych

Post autor: seelen »

To na pewno musi być działanie konkretne, tak naprawdę przygotowane na różnego rodzaju niepowodzenia, bo nigdy nie wiesz. Kolejna sprawa, że tak naprawdę nie wszystko trzeba mieć nowe. Wynajem szalunków do wykopów macie na przykład. To jedna z wielu możliwości moim zdaniem.
mro.sław

Re: wznoszenie ścian fundamentowych

Post autor: mro.sław »

Przydadzą Ci się też bloczki fundamentowe, najlepiej z betony klasy B15, np. takie: https://pekabet.pl/produkt/bloczek-fund ... -b-15.html . Materiał doskonale sprawdza się podczas budowy ścian piwnic, podmurówek a także podwyższania budynków.
ODPOWIEDZ