Podryw, flirt, uwodzenie, czym tak naprawdę jest?

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
Awatar użytkownika
tommygalante
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2020, 23:34
Kontakt:

Podryw, flirt, uwodzenie, czym tak naprawdę jest?

Post autor: tommygalante »

Bardzo często, szczególnie na etapie poznawania się dwóch osób mówimy o flircie, podrywie, czy nawet uwodzeniu. Ale czy tak naprawdę potrafimy podać definicję, czym jest podryw, czy flirt? Pierwsze, co przychodzi do głowy, to wzbudzanie zainteresowania, zaciekawienia, i sprawienia, że dwie osoby stają się dla siebie wzajemnie bardziej atrakcyjne. Ale co z kolei to oznacza? Do czego sprowadzamy atrakcyjność, czy zainteresowanie?

Podryw jako zdobywanie
W uproszczeniu podryw możemy określić jako zdobywanie jednej ze stron przez drugą, mówiąc ściślej zdobywanie atencji. Samo zdobywanie bardziej kojarzyć się może z walką, rywalizacją, pojedynkiem dwóch stron, z których jednak zazwyczaj jest ofiarą, druga zwycięzcą, zdobywcą. Po początkowym etapie skradania się, badania sił, kolokwialnie mówiąc robienia „podchodów” jedna ze stron ujanwia swoje intencje próbując zdobyć drugą stronę.

Taki tok rozumowania jest jak najbardziej słuszny. Bo podryw, czy flirt to zestaw zachowań, a właściwie umiejętność, dzięki której zyskujemy przewagę nad drugą stroną i zyskujemy jej uwagę, i zainteresowanie. Nie jest to cecha wrodzona, a bardziej wyuczalna, i osoby gorzej radzące sobie jeśli chodzi o flirt dzięki praktyce są w stanie znacznie poprawić się w tym aspekcie.

Podryw w praktyce może sprowadzać się zarówno do tzw. „one night stand”, czyli przygody na jedną, jak i być zaczątkiem trwałej, długiej relacji. Tak czy owak, aby podryw czy flirt był udany, musi być aprobata drugiej strony, musimy dostać od drugiej strony zaufanie. A więc podryw jest zdobywaniem, ale uwarunkowanym, czy informacja zwrotna od drugiej strony będzie pozytywna, czy też nie.

Frlit jako metoda na znalezienie miłości

Flirt czy podryw mogą być po prostu sposobem na znalezienie wymarzonego patnera, zbudowanie trwałej relacji, ogniska rodzinnego i wkońcu przekazanie życia. Częściowo jest to prawda, ale nie można generalizować, że każdy flirt oznacza od razu ślub, wesele, i małżeństwo.

Podryw sposobem na nowych znajomych
A może najbliższa prawdy jest definicja podrywu jako sposobu na nowe znajomości, poszerzenie kręgu znajomych, które być może zamienią się w głębszą relację? Tak naprawdę każdy i tak zdefiniować może flirt na swój sposób, zależnie od tego, czego aktualnie dana osoba poszukuje, i każda z tych definicji będzie prawdziwa.

To przemyślenia nawiązujące do mojego poradnikahttps://podryw-przez-internet.pl
TommyGalante to spec.ds. relacji damsko-męskich. W poradniku "Jak podrywać przez internet?" - ukazuje proces poznawania kobiet w internecie z perspektywy mężczyzny. Uwodzenie kobiet online.
Jarań

Re: Podryw, flirt, uwodzenie, czym tak naprawdę jest?

Post autor: Jarań »

Podrywanie to dobry temat dla każdego mężczyzny. Tak na prawdę sztukę podrywania powinien znać każdy facet, który chciałby żeby w jego życiu pojawiła się jakaś dziewczyna. Nie jest to nic skomplikowanego, wystarczy zapoznać się z podstawowymi metodami i sposobami, które działają uniwersalnie na większość dziewczyn. Oczywiście trafiają się indywidualne, ciężkie przypadki, które powodują, iż można napotkać jakieś problemy i wtedy będzie potrzebna również wiedza jak odzyskać byłą dziewczynę czy żonę. Wszystko to i wiele więcej można poczytać na blogu https://samiec-alpha.pl
ODPOWIEDZ