portal randkowy

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

portal randkowy

Post autor: pardons »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik.
https://randkujmy.co.uk
Awatar użytkownika
waldemara
Posty: 21
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:56

Re: portal randkowy

Post autor: waldemara »

Ja właśnie poprzez taki jeden portal randkowy poznałam mojego obecnego już narzeczonego. Także jak widać, można poznać miłość w sieci i odnaleźć szczęście. Planujemy przyszłość i mam nadzieję, że wszystko nam się uda to co sobie założyliśmy. W życiu intymnym bardzo dobrze się dogadujemy , znamy swoje potrzeby i je nawzajem realizujemy. Zresztą odkąd tak naprawdę zabezpieczam się tabletkami vines to muszę przyznać, że w sypialni jest naprawdę przyjemnie :)
MałgoniaB

Re: portal randkowy

Post autor: MałgoniaB »

Witam, mam zagwozdkę moja siostra chce się przeprowadzić do faceta, którego poznała w dobie koronawirusa na znanym dla młodzieży portalu randkowym. Różnica pomiędzy nami jest spora, dlatego trudno mi zaakceptować jej wybór, siostra ma dopiero 18 lat. Co prawda to będzie przeprowadzka tylko do innej dzielnicy Warszawy, bo na Pragę Południe , ale i tak mnie to stresuje. Rodzice też są tego samego zdania co ja, że to za wcześnie. A wy co myślicie? Może rzeczywiście przesadzamy.
ODPOWIEDZ