bateria do smartfona

Dobrej jakości ubrania, sprzęt i suplementy. Masz coś, co możesz polecić z czystym sumieniem? Daj znać! Opowiadamy o sprawdzonych kosmetykach, salonach fryzjerskich i barberach, sprawdzonym sprzęcie do golenia i o zdrowej diecie.
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

bateria do smartfona

Post autor: snakee »

Pewnie każdy z was spotkal już się z tym, ze baterie w naszych smartfonach dość szybko padają. Niestety moja Nokia Lumia, też ma ten problem i zastanawiam się nad wymianą baterii. Udało mi się, wstepnie tutaj https://www.akcesoriapc.pl/smartfon-i-tablet-c-152.html , znaleźć taką baterie. Pytanie tylko czy dam rade, sam w domu ją wymienić? Czy musze zanosić do specjalnego serwisu ?
Awatar użytkownika
kasandra3
Posty: 73
Rejestracja: 07 cze 2019, 9:43

Re: bateria do smartfona

Post autor: kasandra3 »

Ja miałam mega problemy z baterią ostatnio, do tego stopnia, że telefon nie starczał mi nawet na 4-5h i padał. Albo było tak że było 40% i nagle wyłączał się. Ale poszukałam trochę w necie i zamówiłam sobie nowe Xiaomi na bestcena. Mam teraz super telefon a wcale na niego dużo nie wydałam
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 19
Rejestracja: 02 lip 2019, 19:27

Re: bateria do smartfona

Post autor: Margot »

Bateria, baterią, ale ja muszę na szybko znaleźć nowy uchwyt. Namierzyłam już sklep, w którym dostawy są ekspresowe: https://www.sferis.pl/uchwyty-do-smartfonow-2138 , ale muszę się Was poradzić - jaki model wybrać? Zawsze miałam ten klasyczny, z ramieniem, przyklejany do szyby. Teraz zastanawiam się nad magnetycznym. Używacie? Polecacie?
Julianuś23444

Re: bateria do smartfona

Post autor: Julianuś23444 »

No niestety po pewnym czasie użytkowania baterie padają, ale zawsze jeszcze pozostaje możliwość wymiany baterii. Czasami taka wymiana jest nie opłacalna ale w przypadku droższych modeli (np. w przypadku iPhone'a) myślę że ma to sens. Można sprawdzć ofertę na wymianę baterii np. tutaj -wymiana baterii iphone warszawa.
ODPOWIEDZ