Idealne perfumy dla kobiety

Dobrej jakości ubrania, sprzęt i suplementy. Masz coś, co możesz polecić z czystym sumieniem? Daj znać! Opowiadamy o sprawdzonych kosmetykach, salonach fryzjerskich i barberach, sprawdzonym sprzęcie do golenia i o zdrowej diecie.
Klombuś

Idealne perfumy dla kobiety

Post autor: Klombuś »

Witajcie drogie Panie ;)
Moja partnerka ma niedługo urodziny. Chcę sprawić jej wyjątkowy prezent. Znacie jakieś perfumy dla kobiet, które mogłyby się spodobać wymagającej kobiecie :?: Będę wdzięczny za polecenie konkretnych marek i konkretnych produktów
Łasa

Re: Idealne perfumy dla kobiety

Post autor: Łasa »

Zależy jakie zapachy ta wymagająca kobieta lubi. Bardziej kwiatowe, owocowe, słodkie, a może orientalne? Czy kompletnie nie wiesz jakich używa ? ;) Może sprawdź co ma na półce w łazience czy na toaletce i nam napisz to będziemy wiedziały co Ci doradzić, bo zorientujemy się jaki ma gust ;)
Żabek

Re: Idealne perfumy dla kobiety

Post autor: Żabek »

Klombuś pisze: ↑04 sie 2021, 14:53 Witajcie drogie Panie ;)
Moja partnerka ma niedługo urodziny. Chcę sprawić jej wyjątkowy prezent. Znacie jakieś perfumy dla kobiet, które mogłyby się spodobać wymagającej kobiecie :?: Będę wdzięczny za polecenie konkretnych marek i konkretnych produktów
Myślę, że jeśli nie wiesz co kupić, to klasyczne perfumy byłyby najlepsze. Może coś Coco Chanel? Jej perfumy nigdy nie wychodzą z mody
Żabek

Re: Idealne perfumy dla kobiety

Post autor: Żabek »

Żabek pisze: ↑06 sie 2021, 8:56 Myślę, że jeśli nie wiesz co kupić, to klasyczne perfumy byłyby najlepsze. Może coś Coco Chanel? Jej perfumy nigdy nie wychodzą z mody
O tak, to jest dobry pomysł! One są z wyższej półki, bardzo znane, i prawie każda kobieta je lubi. Na pewno taki prezent ucieszy.
Ewuśka

Re: Idealne perfumy dla kobiety

Post autor: Ewuśka »

One nie sa tanie, ale możesz je dostać w różnych wielkościach w sklepie Aleperfumeria ja tam kupowałam. Są oryginalne, dobrej jakości i tak jak dziewczyny piszą dla eleganckiej kobiety sukcesu jak znalazł :) ;) :P

Na pewno zrobią na niej wrażenie, zobaczysz sam :) ;) :P
tośia19909

Re: spedycja

Post autor: tośia19909 »

Klombuś pisze: ↑04 sie 2021, 14:53 Witajcie drogie Panie ;)
Moja partnerka ma niedługo urodziny. Chcę sprawić jej wyjątkowy prezent. Znacie jakieś perfumy dla kobiet, które mogłyby się spodobać wymagającej kobiecie :?: Będę wdzięczny za polecenie konkretnych marek i konkretnych produktów
kup jej wakacje :) wypad na 4 dni czy coś :)
=
aborcja Czechy

lukrecja do picia
Ewuś EWW

Re: spedycja

Post autor: Ewuś EWW »

tośia19909 pisze: ↑26 sie 2021, 13:54
Klombuś pisze: ↑04 sie 2021, 14:53 Witajcie drogie Panie ;)
Moja partnerka ma niedługo urodziny. Chcę sprawić jej wyjątkowy prezent. Znacie jakieś perfumy dla kobiet, które mogłyby się spodobać wymagającej kobiecie :?: Będę wdzięczny za polecenie konkretnych marek i konkretnych produktów
kup jej wakacje :) wypad na 4 dni czy coś :)
=
Uwielbiam takie porady ;) Ktoś pyta o perfumy na prezent a odpoweidź: Kup jej wakacje XD Ja też polecam perfumy Chanel, sa bardzo piękne
migdałka

Re: Idealne perfumy dla kobiety

Post autor: migdałka »

Ewuśka pisze: ↑10 sie 2021, 10:14 One nie sa tanie, ale możesz je dostać w różnych wielkościach w sklepie Aleperfumeria ja tam kupowałam. Są oryginalne, dobrej jakości i tak jak dziewczyny piszą dla eleganckiej kobiety sukcesu jak znalazł :) ;) :P

Na pewno zrobią na niej wrażenie, zobaczysz sam :) ;) :P
też z aleperfumerii najczęściej zamawiam, zwłaszcza jeśli chodzi o perfumy, bo dla mnie cena ma znaczenie i mogę te 2 dni na przesyłkę poczekać ;)
meniszka

Re: Idealne perfumy dla kobiety

Post autor: meniszka »

migdałka pisze: ↑22 paź 2021, 1:07
Ewuśka pisze: ↑10 sie 2021, 10:14 One nie sa tanie, ale możesz je dostać w różnych wielkościach w sklepie Aleperfumeria ja tam kupowałam. Są oryginalne, dobrej jakości i tak jak dziewczyny piszą dla eleganckiej kobiety sukcesu jak znalazł :) ;) :P

Na pewno zrobią na niej wrażenie, zobaczysz sam :) ;) :P
też z aleperfumerii najczęściej zamawiam, zwłaszcza jeśli chodzi o perfumy, bo dla mnie cena ma znaczenie i mogę te 2 dni na przesyłkę poczekać ;)
Tak dokładnie, ja też online zamawiam takie rzeczy. Trzeba dodać, że też jest większy wybór, setki jak nie tysiące różnych zapachów jest dostępnych, a stacjonarnie to nigdzie takiej wystawki nie mają. Co do ulubionego zapachu to mój to Chloe Nomade
ODPOWIEDZ