Jak ozdobić paznokcie hybrydowe?

Dobrej jakości ubrania, sprzęt i suplementy. Masz coś, co możesz polecić z czystym sumieniem? Daj znać! Opowiadamy o sprawdzonych kosmetykach, salonach fryzjerskich i barberach, sprawdzonym sprzęcie do golenia i o zdrowej diecie.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 51
Rejestracja: 25 sty 2019, 10:58

Jak ozdobić paznokcie hybrydowe?

Post autor: Delicja »

Najpiękniejsze paznokcie to takie ozdobione lakierem hybrydowym. Jeśli chcesz zakupić wyjątkowe lakiery hybrydowe, to koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu https://victoriavynn.com/.
Awatar użytkownika
sao
Posty: 108
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:47

Re: Jak ozdobić paznokcie hybrydowe?

Post autor: sao »

Muszę sprawdzić twoją propozycję.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 98
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:47

Re: Jak ozdobić paznokcie hybrydowe?

Post autor: coco »

Sao, jeśli szukasz, to te lakiery hybrydowe konadnail.pl i dodatki do paznokci myślę, że się Tobie spodobają. Masz tam duży wybór , a marce Konad wiele salonów kosmetycznych zaufało. Akurat masz tam promocję Hallowinową, więc się zapoznaj ;) . Osobiście nie korzystałam, ale dużo dobrego słyszałam od kosmetyczki.
Awatar użytkownika
Karolcia89
Posty: 164
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:27

Re: Jak ozdobić paznokcie hybrydowe?

Post autor: Karolcia89 »

Fajnie, ze trafiłam na ten wątek, bo szukam właśnie ciekawych ozdób na paznokcie. Szukałam w Internecie firm z tej branży i znalazłam jedynie firmę Cuccio. Kupowaliście tam kiedyś akcesoria do paznokci? http://www.cuccio.pl
Awatar użytkownika
madzik95
Posty: 229
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:47

Re: Jak ozdobić paznokcie hybrydowe?

Post autor: madzik95 »

Ja nie lubię samych hybryd - nie trzymają się u mnie. O wiele lepiej sprawdza się u mnie przedłużanie paznokci żelem. Przedłużam co 3 tygodnie i zawsze jestem zadowolona. Paznokcie nie łamią się, są ładne, zadbane i odpowiedniej długości. Nie wyobrażam sobie powrotu do malowania ich zwyklym lakierem.
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:58

Re: Jak ozdobić paznokcie hybrydowe?

Post autor: Karol221 »

Jeśli bardzo lubisz manicure hybrydowy to polecam specjalne lakiery ze strony lakiery neonail. Ja zawsze robie tam zakupy. Bo bardzo fajną ofertę mają. Polecam bo cechują się one wysoką trwałością i dodatkowo nasyconymi kolorami.

uchwyty logitech z906
ODPOWIEDZ