Kraków i nocleg

Dobrej jakości ubrania, sprzęt i suplementy. Masz coś, co możesz polecić z czystym sumieniem? Daj znać! Opowiadamy o sprawdzonych kosmetykach, salonach fryzjerskich i barberach, sprawdzonym sprzęcie do golenia i o zdrowej diecie.
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Kraków i nocleg

Post autor: snakee »

Zastanawiam się nad wyjęciem dobrego hotelu w Krakowie, bo jade tam pozałatwiać kilka spraw. Widziałam tutaj https://redcarpethostel.pl/pokoje bardzo fajne ogłoszenie. Wydaje mi się, ze warto się tam zatrzymać. Wy jakie miejsca polecacie?
Awatar użytkownika
regua
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 2:21

Re: Kraków i nocleg

Post autor: regua »

Takich trafionych pomysłów właśnie mi tu brakowało. Bardzo dobrze, że podzieliłeś się tym.
Ambicje zawsze sięgają szczebel wyżej niż awanse.
Awatar użytkownika
madzik95
Posty: 229
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:47

Re: Kraków i nocleg

Post autor: madzik95 »

Planujac wyjazd do Krakowa warto zajrzeć na Sun&Snow i pomyśleć o apartamencie. Ja byłam w Krakowie w lipcu i spaliśmy właśnie w apartamencie. Było super! Świetna lokalizacja, duża przestrzeń, komfort i atrakcyjne ceny.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Kraków i nocleg

Post autor: tenzly »

Załatwić nocleg to nie jest raczej większy problem. Zawsze można coś ogarnąć na miejscu, nawet jak jesteście za granicą. Znacznie więcej będzie zachodu ze znalezieniem biletu na samolot, oczywiście w dobrej cenie. Można tak porozglądać się wśród różnych linii lotniczych, oczywiście nie musicie się nastawiać na konkretną. Ja ostatnio znalazłam tanie bilety na Transavię, wcześniej nie latałam jeszcze z tym przewoźnikiem, ale wszystko było w jak najlepszym porządku. Pomagają tu na pewno wyszukiwarki lotów.
ODPOWIEDZ