W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?

Dobrej jakości ubrania, sprzęt i suplementy. Masz coś, co możesz polecić z czystym sumieniem? Daj znać! Opowiadamy o sprawdzonych kosmetykach, salonach fryzjerskich i barberach, sprawdzonym sprzęcie do golenia i o zdrowej diecie.
Awatar użytkownika
Booghdan
Posty: 55
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:16

W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?

Post autor: Booghdan »

W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?
Awatar użytkownika
rombik1
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 1:38

Re: W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?

Post autor: rombik1 »

Kolorowe tatuaże są bardzo ładne i można pomyśleć o zrobieniu sobie właśnie takiego. Też tu link można znaleźć studio tatuażu, które robi je i ma w tym doświadczenie. Na pewno zrobią tatuaż w każdym miejscu. Nie ma się co bać, bo to nie boli.
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Re: W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?

Post autor: RafaelH »

Jeszcze trzeba pamiętac potem o odpowiedniej pielegnacji takiego tatuażu. Jak np mycie go, teraz też wyszło mydło do mycia specjalnie do tatuażu, antybakteryjne http://loveink.pl/tattoo-soap-100-ml
Awatar użytkownika
bobi
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2019, 16:29

Re: W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?

Post autor: bobi »

W Stargardzie nie wiem gdzie ale za to znam idealne miejsce w Warszawie :) Studio Jah Love Tattoo i Kinga https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 8242016226. Specjalistka od kolorowych tatuaży, mega utalentowana i kreatywna osoba :)
Awatar użytkownika
fifika
Posty: 52
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:02

Re: W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?

Post autor: fifika »

moja kobieta też chodzi do Kingi :) ja z reguły do Jacka bo tak mam, że wybieram bardzo skomplikowane motywy a on jest mistrzem jeśli chodzi o odwzorowanie szczegółów. Rewelka pod każdym kątem.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 265
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?

Post autor: taper »

Och też mi się marzy. Tak się zastanawiam czy nie zrobić sobie na przedramieniu. Chyba byłoby mi dobrze z takim niewielkim tatuażem. Moja znajoma robiła dopiero co. Ale nie była zadowolona z miejsca bo się jej paskudził bardzo ten tatuaż. Dopiero jak w aptece polecili Octenisept to powoli powoli zaczęło się goić. Trzeba mieć w pogotowiu jak się będzie robić swój.
Awatar użytkownika
Erickviems
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 1:48

W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe

Post autor: Erickviems »

Gdzie można w Wieluniu pozamykać naczynia krwionośne? Czy w ogóle w Wieluniu jest możliwe wykonanie takiego zabiegu? Jeśli tak, to gdzie i w jakiej cenie? Jeśli nie to gdzie najbliżej polecacie?
Awatar użytkownika
sao
Posty: 108
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:47

Re: W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?

Post autor: sao »

Dobrze mówicie, że trzeba znaleźć przede wszystkim dobre miejsce na robienie tatuażu. W zasadzie nie ma to jak salon, w którym nie tylko wykonają tatuaż, ale i przedstawią Wam dokładnie, jak wygląda pielęgnacja tatuażu czy jego tak naprawdę komplikacje. Dlatego dobrze, że o to pytacie.
Żancia

Re: W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?

Post autor: Żancia »

Nie wiem czy dobrze, bo nie moje okolice, ale wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę i wyskakuje np. https://www.skytattoo.net/. Popytaj u siebie na mieście. Mają oddział u Ciebie. Ja w ogóle wychodzę z założenia, że sieciówki muszą być trzymać poziom. Jak jedni coś zepsują to cierpi cała sieć.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: W Stargardzie gdzie robią dobrze tatuaże kolorowe?

Post autor: zenka »

Dobrze, że szukasz profesjonalisty, ponieważ kolorowe tatuaże są bardzo wymagające, a pigment może się różnie przyjąć na skórze. Jeśli już znajdziecie odpowiedniego tatuażystę, to oczywiście nie możecie zapomnieć o tym, w jaki sposób pielęgnować Wasz nowy tatuaż. Ja konkretnie polecam Octenisept, bo to najlepszy środek do gojenia tatuażu.
ODPOWIEDZ