Bielizna męska - gdzie je kupujecie?

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Bielizna męska - gdzie je kupujecie?

Post autor: Selleck »

Cześć
Gdzie kupujecie dla siebie bieliznę, macie może dla mnie jakieś wskazówki i jeśli tak to czekam na konkretne wskazówki, ponieważ nie chcę przepłacać i też narażać się na zakup słabej jakości produktów. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Re: Bielizna męska - gdzie je kupujecie?

Post autor: Husi »

W takim razie zajrzyj na https://valetta.pl/collections/bielizna-meska gdzie można znaleźć szeroki wybór propozycji jeśli chodzi o bieliznę męską i to w różnym wydaniu. Stawiają na dobre wykonanie, różne kroje i też niezłe ceny także raczej innego miejsca nie mam zamiaru szukać :)
Awatar użytkownika
DamianRoz
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:38

Re: Bielizna męska - gdzie je kupujecie?

Post autor: DamianRoz »

Zgadzam się, że sklep Valetta zadbał zarówno o propozycje dla mężczyzn, jak i pięknej bielizny damskiej. Mi zdarzyło się z dwu-trzykrotnie robić u nich zakupy i pomimo dłuższego czasu realizacji raczej jestem zadowolony, bo co do wzorów i rozmiarów wszystko było okey.
Awatar użytkownika
AlekMisz
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2019, 22:19

Re: Bielizna męska - gdzie je kupujecie?

Post autor: AlekMisz »

Hmm będę musiał sprawdzić co tam mają i przede wszystkim jak dokładnie kształtują się ceny, może rzeczywiście wyjdzie lepiej niż w sklepach sieciowych.
Awatar użytkownika
JacekKal
Posty: 19
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:05

Re: Bielizna męska - gdzie je kupujecie?

Post autor: JacekKal »

Ja raczej chodzę w bokserkach i jak już szukam nowych to właśnie we wspomnianym wcześnie sklepie :)
Odnośnie wyboru to ilość wzorów jest naprawdę spora. Jak chcecie też mieć śmieszne wzory to sprawdźcie sobie https://valetta.pl/collections/bokserki ... rowe-wzory i obyście też byli zadowoleni z wyboru :)
Awatar użytkownika
chumer
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2019, 14:54

Re: Bielizna męska - gdzie je kupujecie?

Post autor: chumer »

DamianRoz pisze: ↑04 lut 2020, 23:19 Zgadzam się, że sklep Valetta zadbał zarówno o propozycje dla mężczyzn, jak i pięknej bielizny damskiej. Mi zdarzyło się z dwu-trzykrotnie robić u nich zakupy i pomimo dłuższego czasu realizacji raczej jestem zadowolony, bo co do wzorów i rozmiarów wszystko było okey.
Racja - mają bardzo duzy wybór i naprawdę fajne opcje! tak samo jeśli chodzi o skarpetki - ja teraz u nich zamawiam wszystko
Mańka224

Re: Bielizna męska - gdzie je kupujecie?

Post autor: Mańka224 »

Jeśli chodzi o polskiego producenta z bielizną męską to mogę polecić Cornette. Mają bardzo dobrej jakości bokserki, warto zerknąć szczególnie na serię Military https://sklep.cornette.pl/mezczyzni/military.html Wszystko jest zapakowane w estetyczne kartoniki. Sprawdźcie sobie.
ODPOWIEDZ