Co po liceum

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Co po liceum

Post autor: snakee »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek menedżer imprez kulturalnych i sportowych: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
domcio
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2020, 14:13

Re: Co po liceum

Post autor: domcio »

skoro wiesz to po co pytasz? :D rób to co uważasz
smooth saling
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Co po liceum

Post autor: Iwona »

Sądzę, że warto byłoby sobie po liceum zrobić jeszcze dodatkowo jakiś kurs języka obcego, najlepiej angielskiego. Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje takie właśnie kursy dla środeniozaawansowanych ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
kimmywatson
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 9:06
Kontakt:

Re: Co po liceum

Post autor: kimmywatson »

We are the major players in the field of writing all over the UK. Other than professional dissertation writing services we provide proofreading services as well to our customers. Students who feel confused whether their writing is up to the standard or not, they can approach us and we will facilitate you through our team of professional proofreaders. Our team will check your entire document thoroughly and provide you with dissertation editing services as per the needs of the document. Timely deliverance of your task has always been our preference.
Online Dissertation Writers UK
liceummoją

Re: Co po liceum

Post autor: liceummoją »

Jeśli skończymy dobrego liceum takie jak to Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha, właśnie w Warszawie to otworzy nam się dużo więcej dróg na przyszłość. Zarówno nauka języków, zajęcia dodatkowe jak i odpowiednie podejście nauczycieli sprawi że dostanie się na upatrzoną uczelnie będzie dużo prostsze.
Patryś

Re: Co po liceum

Post autor: Patryś »

Iwona pisze: ↑10 lip 2020, 15:15 Sądzę, że warto byłoby sobie po liceum zrobić jeszcze dodatkowo jakiś kurs języka obcego, najlepiej angielskiego.
Oczywiście. W moim przypadku angielski odpada. Zamierzam jednak zapisać się na kurs niemieckiego łódź https://akcent-edu.pl/kursy-jezyka-niem ... w-137.html. Zajęcia prowadzi lektor, a wszystko odbywa się przez internet. W dobie wirusa to dobry pomysł.
ODPOWIEDZ