Implant czy mostek

Podążaj za trendami, nie kupuj byle czego, pogadaj z nami o ulubionych markach odzieżowych, podziel się informacją, gdzie czekają na nas ciekawe promocje!
Comoś

Implant czy mostek

Post autor: Comoś »

Co Waszym zdaniem jest wygodniejsze? Implant czy jednak mostek zębowy Zastanawiam się co wstawić sobie w miejsce dolnej 6.....
Bitmanśś

Re: Implant czy mostek

Post autor: Bitmanśś »

Na stronie jest porównanie:
https://moj-dentysta.pl/implant-stomato ... czy-warto/

Moim zdaniem lepiej bedzie jednak założyć sobie implant. Cena jest nieco wyższa, ale
nie wymaga to piłowania zebów po bokach
nie niszczy kosci
jak również jest to rozwiązanie na długie lata 
łodf

Re: Implant czy mostek

Post autor: łodf »

Implant jest lepszą opcją, wiadomo, ze jest to dosyć kosztowne, ale opłaca się to zrobić. Też się na nią zdecydowałem, skorzystałem z oferty przychodni Dental w Lublinie na ul. Lwowskiej. Oni specjalizują się w usługach protetycznych, wykonywaniu implantów, ale też w leczeniu zębów. Są rzetelni, mają korzystne ceny. Mój implant działa tak, jak powinien, nie czuć go, został wykonany przez profesjonalistę, wiec nie oczekiwałem niczego innego. Zdecydowanie ich polecam.
Łikar

Re: Implant czy mostek

Post autor: Łikar »

Implant jest lepszą opcją, wiadomo, ze jest to dosyć kosztowne, ale opłaca się to zrobić. Też się na nią zdecydowałem, skorzystałem z oferty przychodni Dental w Lublinie na ul. Lwowskiej. Oni specjalizują się w usługach protetycznych, wykonywaniu implantów, ale też w leczeniu zębów. Są rzetelni, mają korzystne ceny. Mój implant działa tak, jak powinien, nie czuć go, został wykonany przez profesjonalistę, więc nie oczekiwałem niczego innego. Zdecydowanie ich polecam.

pręty stalowe ciężar
małagośka

Re: Implant czy mostek

Post autor: małagośka »

Moim zdaniem to stomatolog powinien ocenić co będzie najlepsze. Nie każdy ma predyspozycje do implantów. Wiem, że moja ciocia nie może takich mieć, bo ma zanik jakiejś kości. Dlatego warto dbać o swoje zęby najdłużej jak tylko się da. Ja bardzo dobrego stomatologa znalazłam tutaj http://dentalmed.pl/ . Rewelacyjne podejście do pacjenta. Oby więcej takich fachowców.
kłkm

Re: Implant czy mostek

Post autor: kłkm »

Implant wygląda lepiej, mostek jest tańszy, co wybierzesz zależy tylko od ciebie. Ja wybrałem implant i jestem zadowolony. Ważne jest też to, gdzie pójdziemy na zabieg, ja wybrałem przychodnię New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie i się nie zawiodłem, dentystę polecam, bo wykonali kawał dobrej roboty. Implantu w ogóle nie czuję, nowy ząb wygląda jak mój własny, pasuje kształtem, itp. Ich specjaliści spisali się świetnie.
ginamó

Re: Implant czy mostek

Post autor: ginamó »

W gabinecie Vadent https://www.vadent.pl/oferta/ postanowili o zamontowaniu mi implantów. Ubytek w uzębieniu był dosyć spory, także rozwiązanie kłopotu było koniecznością. Aktualnie moje zęby prezentuja sie bardzo atrakcyjnie, bez zadnych ubytkow! To byla rozsadna inwestycja.
ODPOWIEDZ